Türkiye'nin en pratik ve yenilikçi kripto para borsası olma sloganı ile yola çıkan Bayebit'de, kripto para satın alırken, kredi kartınızı kullanabileceksiniz! 20 Aralık 2018 günü...

Bayebit Türkiye’de Kredi Kartı İle Kripto Para Satın Alma Devrini Başlatıyor!

bayebit kredi kartı

Türkiye’nin en pratik ve yenilikçi kripto para borsası olma sloganı ile yola çıkan Bayebit‘de, kripto para satın alırken, kredi kartınızı kullanabileceksiniz! 20 Aralık 2018 günü kripto para alış ve satış işlemlerine açılan borsa, kullanıcılarına, kripto para alımları için kredi kartı opsiyonunu getirerek, önemli bir hamlenin altına imzasını attı.

Bayebit.com‘a üye olarak hesabını doğrulatan kullanıcılar, daha sonra kredi kartlarını kullanarak 50 ila 2000 TL arasında değişen miktarlarda, kripto para alım işlemi gerçekleştirebilecekler. Kullanıcılar, almak istedikleri kripto paranın cüzdanını Bayebit platformu üzerinden oluşturduktan sonra, satın alım işlemlerini gerçekleştirebilecek. İşlem emrinin ardından alınan kripto para cinsinden varlıklar ise, ilgili cüzdana 30 dakika içerisinde geçmiş olacak.

Tamamen yerli ve milli bir girişim olan Bayebit, Türkiye’de kripto para borsaları arasında yenilikçi ve pratik bakış açısı ile, sektöre yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Kripto para alım satım işlemlerinin başlamasından sadece bir hafta sonra, 27 Aralık 2018 tarihinde, şimdi de kredi kartı üzerinden alım imkanı sunan borsa, bu sayede kullanıcılarına kripto para ticareti yapabilmek ve kripto para satın alabilmek için bir alternatif daha sunmuş oldu. Bayebit, getirdiği kredi kartı ile satın alım özelliğiyle, Türkiye’de bunu hayata geçiren ilk borsa olmanın da, haklı gururunu yaşıyor.

2018 yılının Mart ayından bu yana süre gelen hummalı bir çalışmanın ardından hayatına başlayan girişim, gerek altyapı, gerek personel, gerekse de teknik anlamda önemli bir yatırım yaptı.

Kullanımı kolay ve son derece pratik olan arayüzü ve bir kripto para borsası için olmazsa olmaz bir özellik olan güvenlik sistemleri ile ön plana çıkan borsada şu anda Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ripple (XRP) alım satım işlemleri yapılıyor. Bayebit ekibi, gerekli çalışmaların ardından, kripto para portföyünü 20’ye çıkarmayı ve kullanıcılarına daha fazla opsiyon sunmayı amaçlıyor.

Yine kısa ve orta vadede, Bayebit platformu TL marketine ek olarak Bitcoin, USD, Euro ve stabil koin marketini de açmayı hedefliyor.

Platform, müşterileri için 7/24 destek, müşteri memnuniyeti takibi ve bunlara ek olarak hızlı ve pratik kimlik onaylama süreçleri ile, kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak için yoğun bir çaba sarf ediyor.

Kripto para piyasalarındaki mevcut eksiklikleri gidermeyi ve bunları iyileştirmeyi kendisine misyon edinen Bayebit borsası, bu noktada müşterilerinden gelen taleplere de ciddi önem veriyor.

Borsa’ya ulaşmak ve ayrıntıları incelemek için: https://www.bayebit.com/

Kredi kartı ile satın alma işleminin ayrıntılarına bakmak için: https://www.bayebit.com/tr/home/kredi-karti-ile-kripto-para-coin-satin-alma

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.