CoinText bugün Türkiye'de SMS mesajları kullanarak Bitcoin Cash (BCH) transferi yapabilme imkanını hizmete sundu. CoinText, Türk Lirası'nın hızla değer kaybetmesine bağlı olarak kripto paralara olan...

Cointext Tarafından Hizmete Sunulan, Türkiye’de SMS Kullanılarak Yapılabilen Kripto Para Transferi

CoinText bugün Türkiye’de SMS mesajları kullanarak Bitcoin Cash (BCH) transferi yapabilme imkanını hizmete sundu. CoinText, Türk Lirası’nın hızla değer kaybetmesine bağlı olarak kripto paralara olan talebin arttığı bir ortamda yatırımcılarına, işlemlerini oldukça kolaylaştıracak bir uygulama başlattı.

“Bitcoin daha iyi paradır” diyen CoinText şirketinin kurucusu ve CTO’su olan Vin Armani, Türk halkının artan enflasyon sebebiyle bu gerçeği iyi anladığını ve onlara kripto para kullanımlarını kolaylaştıracak araçlar sunmaktan heyecan duyduklarını açıkladı.  

CoinText’in bu uygulaması, cep telefonu numaralarına veya BCH cüzdan adreslerine para transferi yapılmasına olanak sağlıyor. CoinText ile yapılan kripto para işlemlerinde internete, herhangi bir uygulamaya, hesap ya da şifre kullanımına gereksinim duyulmaz.

Armani “CoinText uygulaması olmadan önce, insanların ilk kripto paralarını almaları için bir kripto para borsasına kayıt olmaları veya bir kripto para cüzdanına sahip olmaları gerekirdi” dedi ve Çevrenizdeki yakınlarınızı bu işlemleri yapması için ikna etmeniz gerekirdi. Şimdiyse, CoinText ile para transferi artık bir kısa mesaj uzaklığında olacak” diye ekledi.

CoinText servisi, iPhone, Samsung hatta eski tip Nokia cep telefonlarının da dahil olduğu her çeşit mobil cihazda çalışmaktadır. Şayet telefonunuz SMS alma ve gönderme kabiliyetine sahipse CoinText kullanabilirsiniz.

CoinText kullanıcıları birkaç basit SMS komutuyla (örneğin: bakiyenizi görmek için BAKIYE komutu, veya cüzdan adresinizi görüntülemek için AL komutu) cüzdanlarını kontrol edebilirler.

Kullanıcılar yerli veya yabancı mobil cihaz kullanıcılarına SMS ile bakiyelerini aktarabilirler. Örneğin: GÖNDER ₺5 telefon numarası. 2FA onay kodunu girdikten sonra, para transferleri Bitcoin Cash (BCH) blok zincirine işlenir.

Yeni bir CoinText cüzdanı almak için 90-850-540-0651 numarasına BAŞLA yazıp SMS gönderin.

Cüzdanınız ile ilgili kullanım kılavuzunu okumak için tıklayın.

CoinText Hakkında

CoinText, kripto para kullanımını kolaylaştıracak teknolojiler üreten finansal teknoloji firmasıdır. CoinText, kullanımı herhangi bir uygulama, hesap, şifre ya da internet gerektirmeyen çok özellikli ilk kripto para cüzdanıdır. Bu servis, SMS gönderen cihazların kripto para ekosisteminin gelişmesine imkan sağlar. Cointext, dokunmasız ödemelerin, para akışlarının ve IoT (Internet of Things) uygulamalarının da dahil olduğu tam teşekküllü kripto para çözümleri temelinde kurulmuştur.

Internet Sitesi: https://cointext.io/tr

Twitter: https://twitter.com/CoinText

İletişim: contact@cointext.io

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.