Crypterium ICO'su 1 Günde 7 Milyon Doları Geçti Crypterium, ICO'sunun ilk gününde toplamda 7 buçuk milyon $ değerinde CRPT token'ı satmayı başardı. Bu henüz ICO'nun...

Crypterium ICO’su 1 Günde Milyon Dolarlar Topladı

Crypterium_5

Crypterium ICO’su 1 Günde 7 Milyon Doları Geçti

Crypterium, ICO‘sunun ilk gününde toplamda 7 buçuk milyon $ değerinde CRPT token’ı satmayı başardı. Bu henüz ICO’nun ön-satış dönemi. Bu dönemde elde edilen gelirler, blockchain teknolojisini olabilecek en iyi biçimde hizmete dahil edip kripto paraların günlük hayatta kullanımını daha kolay hale getirmek için kullanılacak. Crypterium‘un vaat ettiği hizmetler ocak ayının sonundan itibaren kullanılabilir olacak.

Crypterium ekibi özellikle üç konuya yenilikçi çözümler getirmenin peşinde: şahısların günlük hayatlarında rahatlıkla kripto para kullanabilmesi, iş yerlerinin kripto para alabilmesini sağlayacak devrimsel bir altyapı (satıcılara itibari para aktarımı da dahil) ve kripto para kredisi çekebilmenin basitleştirilmesi.

Sistemin dışında kalan geliştiriciler de bu kripto para bankacılık platformuna erişebilecek. Dijital kripto para bankası olarak devrimsel bir yapıya sahip olan Crypterium, 31 Ekim 2017’de başlayan ICO projesini 75 gün boyunca sürdürecek. Böylece yatırımcılar, vaat edilen hizmetlere erkenden erişebilecek ve erken katılmanın faydalarından yararlanacaklar. Crypterium’un kurucularından Austin Kimm:

“Sadece ICO süreci içerisinde token üreteceğiz. Yani ICO sırasında token satın almayan ama kripto para dünyasındaki muhtemelen en tatmin edici bankacılık deneyiminden yararlanmak isteyenler, token almış olan kişilerden token almak zorunda kalacak.” 

Crypterium’un genel müdürü ve diğer kurucularından olan Steven Polyak, ön-satışta böyle bir başarı yakalanmasıyla ilgili: “Ön-satışta 7 buçuk milyon $ değerinde bir talep görmüş olmamız, blockchain topluluğunun Crypterium’un vaat ettiği şeylere güvendiği anlamına geliyor.” yorumunda bulundu. Bunun sonrasında ise:

“Günümüzde kripto paralar hala daha günlük ticaretlerde kullanılmıyor. Piyasaya güvenli ve etkili bir çözüm getirecek olan platformumuz aracılığıyla kullanıcılar, günlük hayatlarında bir şey almak için kullandıkları para yerine rahatlıkla kripto para kullanabilecek. Belirtmek gerekiyor ki CRPT token’ı oldukça eşsiz özelliklere sahip. Kullanıcılar yalnızca bu token aracılığıyla Crypterium’un sunduğu bankacılık işlemlerinden faydalanabilir. Çünkü bankacılık işlemi yaparken, merkezsiz ağımıza enerji sağlamak adına bu CRPT token’larının küçük bir kısmı ‘yakıt’ olarak kullanılacak.” dedi.

TechCrunch kurucusu Keith Teare ve ICOBox kurucusu Mike Raitsyn gibi blockchain dendiğinde akla gelen ve aynı zamanda Crypterium projesinde de danışmanlık yapan kişiler, ön-satışta böyle tatmin edici sonuçlar görmekten memnunlar: “Projenin en düşük beklentisi 500 BTC’ydi. Crypterium ICO’sunun daha ilk günde bu miktara ulaşmasından dolayı çok mutluyuz”.

Crypterium’un ön-satışı 31 Ekim 2017’de başladı ve 6 Kasım 2017’ye dek sürecek. Ön-satış döneminde alınan token sayısına göre dört farklı aşama bulunuyor. Satış döneminin bir sonraki adımı 7 Kasım’da başlayacak ve 27 Kasım‘a dek sürecek. Ancak bu dönemde bonus miktarı azalacak. Hiç bonusun olmayacağı satış dönemi ise 28 Kasım 2017’de başlayıp, 13 Ocak 2018‘e dek devam edecek.

Projeyle ilgili daha detaylı bilgilere https://crypterium.io/ adresinden ulaşabilirsiniz!

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
1 Yorum

1 Yorum

  1. Rüzgar

    14 Aralık 2017 - 05:30

    ABD’den durumu takip ediyorum. Özellikle site’de sürekli küçük kutucuklar açılıyor ve kim kaç dolarlık CRPT almış görünüyor. Talep ÇOK BÜYÜK. Kendim de 1500 token aldım. Hayırlısı.

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.