BTC:
ETH:
Sponsorlu

E-Chat Projesi ICO’sunun İlk Aşamasında!

e-chat Görsel

Merkezsiz, anonim ve anlık bir mesajlaşma uygulaması olan e-Chat, birden fazla kripto para birimini destekleyen cüzdanıyla birlikte ICO’sunun 16 Kasım 2017’de başlayan ilk aşamasına devam ediyor. E-Chat platformu çatısı altında iki önemli alanı birleştirdi: sosyal ve finansal.

En popüler kripto paraları destekleyen e-Chat, kullanıcıların hem anlık olarak iletişim kurmalarına hem de finansal işlemler gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. Proje yatırımlarını arttırmayı ve dünya çapındaki kullanıcı sayısını 10 milyona çıkarmayı hedefliyor.

e-Chat uygulamasının en temel özellikleri:

  • Anlık mesajlaşma
  • Standart bankacılık veriniz ve kripto paranız ile finansal işlemler gerçekleştirme
  • Yüksek düzey şifreleme
  • Merkezsiz altyapı
  • Kullanıcı dostu arayüz ve yüksek kalite içerik

Telefonlarımızın uygulama mağazasında onlarca mesajlaşma uygulaması kaynıyor. Peki e-Chat’i bunca uygulamadan ayıran nedir?

Merkezsiz altyapısı

Kullanıcı verilerini depolayacak merkezi sunucular yok. Her düğüm (node) kendi başına hareket ediyor ve başka bir düğümün ne yapacağına karışmıyor. Bu özellik tabii ki de blockchain teknoloji ile sağlanıyor. E-Chat‘in böylesine esnek ve şeffaf olmasını sağlayan da tam olarak bu. Kullanıcıların mutlak anonimliğe sahip olmasının yanında kişisel bilgilerin güvenliği ve korunması da sağlanıyor. E-Chat uygulamasını ortaya çıkarmak için blockchain teknolojisinin yanında IFFS ve P2P teknolojileri kullanıldı.

Şifreleme

Söylemeye bile lüzum yok ancak eğer bir şirket kripto para cüzdanı hizmeti sağlıyorsa kişisel bilgilerin güvenliğini sağlayacağının garantisini de vermeli. E-Chat bu güvenlik problemini olabilecek en iyi şifreleme algoritması ile çözdü: MTProto. Bu algoritmanın özellikleri şöyle: yüksek-düzey bileşen, kriptografik bileşen, ulaşım bileşen. Böylesine kapsamlı bir şifreleme algoritmasının e-Chat arayüzüne uyum sağlaması mutluluk verici.

E-Chat uygulamasını Google Play ve App Store’dan edinebilirsiniz. Uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında projeye destek vermek isterseniz şuan satışta olan ECHT token’ı alabilirsiniz. Tek bir token’ın fiyatı 0.75 $ ve bu fiyatın ICO’nun ilerleyen aşamalarında artması bekleniyor. ICO süreci 15 Aralık 2017’ye dek sürecek. Dünyanın ilk merkezsiz ve kripto para cüzdanlı mesajlaşma uygulamasının daha geniş kitlelere yayılması işten dahi değil.

Proje ile ilgili sorularınızı direkt olarak partnership@echat.io e-posta adresine yollayabilirsiniz. E-Chat ekibi sorularınızla ilgilenecektir. Proje ile ilgili detaylı bilgi almak için internet sitelerini ziyaret edebilir ve whitepaper’ı okuyabilirsiniz.

https://ico.echat.io

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.