EO projesi 16 Nisan Pazartesi itibariyle koin satışına başladı. Toplamda dört platformdan oluşan EO sistemi hem itibari hem de kripto para işlemleri açısından pek çok...

EO Koinin Satışı Başladı ve Dört Platformlu Sistemin Açılışına Az Kaldı

Eo trade

EO projesi 16 Nisan Pazartesi itibariyle koin satışına başladı. Toplamda dört platformdan oluşan EO sistemi hem itibari hem de kripto para işlemleri açısından pek çok olanak sunuyor. Sistem ExpertOption ekibinin önde gelen isimleri tarafından oluşturuldu. Projenin koin satışı EO.Trade‘in resmi sitesinde gerçekleşecek.

EO sisteminin hayata geçeceği duyurusu bu yılın başında yapılmıştı ve duyuruda itibari ve kripto para gibi yatırım ürünlerinden oluşacak devasa bir ekosistem ile desteklenen büyük ve güvenilir bir kripto para borsasının müjdesi de verilmişti.

Şu anda bünyesinde 100’den fazla varlığa yer veren ve ticaret platformu olarak ödüller kazanmış olan ExpertOption, bünyesindeki tecrübeli isimlerden faydalanarak EO.Finans cüzdanı, EO.Ticaret kripto para borsası, EU.Haber portalı gibi yeni özellikler getirerek Blockchain teknolojisine de dahil olmak istiyor. Sistem içerisindeki platformların her biri EO koin ile destekleniyor olacak.

“Kripto para ticareti geleneksel online ticaretin bulunduğu düzeye hızlıca yaklaşıyor ancak bu ikisi arasında çok ciddi farklar var” diyen CEO Ivan Opriya “Bizim ekosistemimiz sayesinde kullanıcılar EO ürünlerini kullanarak bu sürecin en başından en sonuna kadar ilerleyebilecekler. Bu da çok daha hızlı, akıcı ve az masraflı bir deneyim sunacak.”

Projenin bu kadar büyük olması elbette pek çok yatırımcının ilgisini çekiyor. Ayrıca EO’nun zaten bulunduğu sektörde tanınan ve güvenilen bir marka tarafından destekleniyor olması projeye olan ilgiyi arttırıyor. ExpertOption yalnızca online ticaret yapma imkanı sunuyordu ancak EO ekosistemi çok daha büyük bir serüvenin içine girme fırsatı sunuyor.

“Geçtiğimiz yıllarda toplamda 7 milyondan fazla al-satçıya hitap ettik. Şimdi yeni bir adım atıyorken al-satçıları ve yatırımcıları da projeye dahil etme fırsatımız olduğunu düşünüyoruz” diyen müşteri ilişkilerinden sorumlu Dmitrij Nikitin “İnsanar EO koini ve diğer ürünlerimizi kullanmanın yanı sıra ekosistemin gelişim sürecine de yatırım yapabilir ve kar elde edebilirler” diye ekliyor.

Ayrıca EO koin sahipleri şirketin diğer platformlarında indirimler elde edebilecekler. Ayrıca token sahibi kişiler anlık işlemlerle 100’den fazla varlık üzerinden türev ticareti yapabilecekler.

Şirket yakın zamanda gerçekleştirdiği özel ön-satışta 5 milyon dolardan fazla para toplamayı başardı ve bu paranın koin satışı sırasında iyice artması bekleniyor. Yatırımcılar bu platformdan EO.Trade üzerinden kayıt yaptırarak faydalanabilir ve satışa katılabilirler.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.