HydroMiner, başarıyla geçirdiği token satışı sürecinin son haftasına girdi. HydroMiner şimdiye dek 8000'den fazla Ether topladı. Şuanki satışlarda hala daha %5 bonus kazanma imkanı bulunuyor....

HydroMiner Token Satışında Son Hafta!

Hydrominer

HydroMiner, başarıyla geçirdiği token satışı sürecinin son haftasına girdi. HydroMiner şimdiye dek 8000’den fazla Ether topladı. Şuanki satışlarda hala daha %5 bonus kazanma imkanı bulunuyor. Yani bu hafta 15 Kasım Çarşamba‘ya dek H20 token‘ı alanlar fazladan %5 kazanacak. Projeye destek yapmadan önce Ethereum adresini kaydetmeyi unutmayın. 

Token satış süreci biter bitmez HydroMiner Singapur’daki kripto para borsalarından COSS‘ta listelenmeye başlayacak. COSS, en çok talep edilen kripto para hizmet ve ürünlerini tek bir platformda buluşturan bir dijital ekosistemdir.

Kripto para topluluğunda HydroMiner’a ılımlı yaklaşan kişi sayısı oldukça tatmin edici. Yalnızca Telegram grubunda 2 binin üstünde kişi bulunuyor.

Bağış toplama aşaması HydroMiner’ın madencilik girişiminin yalnızca başlangıcı. HydroMiner bu hafta 1 milyon dolar değerinde Bitcoin madencilik ekipmanı sipariş etti. Antminer S9 şuanda dünyanın en etkili Bitcoin madencilik ekipmanı ve HydroMiner ilerleyen haftalarda daha fazla cihazın siparişini verecek. Şubat 2018 itibariyle ICO sürecinde satın alınan token’lar, madencilik süresinden kısmak için kullanılabilir.

Unutmayın, %5 bonus imkanı 15 Kasım’da sona eriyor. Eğer HydroMiner’ın sunduğu imkanlar ilginizi çekiyorsa, projeden bir pay almak için tam zamanı. Kampanyaya buradan katılabilirsiniz.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.