Sunduğu SaaS ICO çözümleriyle alanında önde gelen ICOBox ile bir madencilik çiftliği ve veri merkezi olan Kelta, yaptıkları işbirliğini askıya aldıklarını duyurdular. Kelta yakın zamanda...

ICOBox ve Kelta Arasındaki İşbirliği Askıya Alındı

ICOBox

Sunduğu SaaS ICO çözümleriyle alanında önde gelen ICOBox ile bir madencilik çiftliği ve veri merkezi olan Kelta, yaptıkları işbirliğini askıya aldıklarını duyurdular. Kelta yakın zamanda Şubat ayının başlarında düzenlemeyi planladığı ICO için ICOBox’tan yardım almıştı.

Ancak ICOBox ile yaptıkları işbirliğinden sonra ekip, ürününü piyasaya sunmadan önce çok ciddi geliştirmeler yapılması gerektiğini fark etti. Bunun bir sonucu olarak da token satışı ertelendi ve ICOBox ile olan işbirliği, ürün tamamlayıncaya dek askıya alındı.

ICOBox’un kurucularından Nick Evdokimov şu yorumda bulundu:

“Kelta ekibinin, ürünü piyasaya hazır hale getirmek için fazladan zaman harcamaya razı olması bizi memnun etti. En nihayetinde bu topluluğa fayda sağlayacak. Herkes nicelikten ziyade niteliğe önem vermez mi? Ekibe çalışmaları boyunca şans diliyoruz.”

ICOBox, bu gelişme yüzünden sıkıntı yaşayabilecek her token sahibinden de özür dilediğini açıkladı. Piyasaya yalnızca en nitelikli, en güvenilir ürünleri ve hizmetleri getirmeyi amaçladığını söyleyen ICOBox, Kelta’nın da bir süre sonra bu özelliklere kavuşacağına inanıyor.

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.