Gelişmiş bir teknolojiye ve uzman bir kadroya sahip olan Kointum, her seviyedeki kripto para yatırımcısına, hızlı işlem, gerçekçi fiyat, birinci sınıf müşteri hizmeti, sonsuz iyileştirme...

Kointum Bitfinex Emirlerine Türk Lirası (TL) ile İşlem İmkanı Sunuyor

kointum

Gelişmiş bir teknolojiye ve uzman bir kadroya sahip olan Kointum, her seviyedeki kripto para yatırımcısına, hızlı işlem, gerçekçi fiyat, birinci sınıf müşteri hizmeti, sonsuz iyileştirme ve sınırsız yaratıcılık sunmayı ilke edinmiş yerli bir kripto para borsası olarak karşımıza çıkıyor.

Türk kripto para piyasalarına devrim niteliğinde bir yenilik getiren Kointum yerli kripto para yatırımcılarına, dünyanın en yüksek işlem hacmine sahip borsalarından Bitfinex’te Türk Lirası ile işlem yapma imkanı sağlamaktadır.

Kointum’un bu yepyeni anlayışla getirdiği yenilikleri şöyle sıralayabiliriz:

Yüksek Likidite

Kointum, dünyanın en yüksek işlem hacmine ve emir derinliğine sahip borsalarından Bitfinex’in emirlerini yerli kullanıcıların emirleriyle aynı platformda birleştirmektedir. Kointum böylece kendi müşterilerini yüksek likiditesiyle dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Bitfinex’i bir araya getiriyor olacak.

Düşük Maliyet

-Kointum’un yönettiği yüksek hacimli platformdaki fiyat kademelerinde bekleyen emir miktarları son derece yüksek, alım satım emirleri arasındaki fiyat aralığı (spread) ise son derece düşüktür. Bu sayede Kointum kullanıcıları hacimsizlik kaynaklı spread maliyetlerine katlanmak zorunda kalmaz, tasarruf etmiş olurlar.

Hız

–Türkiye’deki kripto para kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri, global piyasalara ayak uyduramıyor olmak. Ancak Kointum’u kullanan yatırımcılar, platformun gelişmiş altyapısı sayesinde Bitfinex piyasalarındaki emirlere, global yatırımcılarla aynı anda ulaşmaktadırlar.

Türk Lirası İle İşlem

-Kointum’un sağladığı benzersiz platform sayesinde, kullanıcılar döviz kuru oynaklıkları ve kripto para transfer süreleri gibi problemlerle uğraşmadan, hem yerel hem de global piyasada Türk Lirasıyla işlem yapmaktadır.

Rahatlık

–Yerel kripto para yatırımcıları Kointum’un platformu sayesinde global borsaların sunduğu hacim ve hız avantajlarından en kolay şekilde faydalanabilecekler. Kullanıcılar ayrıca artık global borsalarda hesap açmak, birbirinden çetrefilli işlemlerle uğraşmak zorunda kalmayacaklar. Kullanıcılar için avantajlı olacak bir diğer şey ise artık global borsa ile yerel borsa arasında kripto para aktarımı yapmak zorunda kalmayacak olmak.

Arbitraj

–Yerli borsalar ile global borsalar arasında zaman zaman hacimsizlik, döviz kuru oynaklıkları veya arz talep dengesizlikleri gibi sebeplerle fiyatlama farkları oluşmaktadır. Kointum’un sağladığı platform sayesinde, yatırımcılar, yerel ve global piyasalar arasında Türk Lirasıyla arbitraj yapma fırsatından yararlanabilmektedirler.

Kointum kullanıcıları şu anda Türk Lirası kullanarak Bitcoin, Ethereum, EOS, Litecoin, Ripple ve IOTA gibi kripto paralar üzerinden işlem gerçekleştirebilliyorlar.

Borsayı ziyaret etmek için: kointum.com

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.