Kripto paralar için hepsi bir arada platform: P2P Borsa, Madencilik, Kripto para cüzdanları, ticaret Kripto para yatırımı, madencilik ekipmanlarının kiralanması, sisteme dahil edilmiş P2P-borsası, çoklu-kripto...

Kripto Para Kullanıcılarına İyi Haber: Octoin

Octoin

Kripto paralar için hepsi bir arada platform: P2P Borsa, Madencilik, Kripto para cüzdanları, ticaret

Kripto para yatırımı, madencilik ekipmanlarının kiralanması, sisteme dahil edilmiş P2P-borsası, çoklu-kripto para cüzdanı, temsilciler için bir kariyer, gece gündüz birden fazla dilde destek imkanı. Octoin şirketi para kazanmanın birden fazla yolunu sunuyor ve çalışanlarına ve ortaklarına kariyerlerini ilerletme imkanı tanıyor. Tüm bunların yanında da yepyeni bir kripto parayı duyuruyor!

Birden fazla işleve sahip Octoin platformu artık hazır. Bu platform sayesinde kripto para sevdalıları artık karmaşık ticaret ve madencilik ekipmanlarına sahip olabilecek. Şirketin temsilcileri, kullanıcılara eşsiz bir hizmet sağlanacağını vaat ediyor. Octoin Yazılım Departmanının başı Ryan Murthy:

“Octoin’in amacı kullanıcıların kripto paralarla birden fazla işlemi tek bir ortamda yapabilmesini sağlamak. Octoin sayesinde farklı kripto paralarınız için farklı cüzdanlar edinmenize gerek kalmıyor çünkü farklı kripto paralarınızı Octoin cüzdanında tutabilir ve yönetebilirsiniz. Bizim amacımız kripto paraları basit ve ucuz hale getirmek.

Octoin farklı alanlarda iş ortaklığı imkanı sunuyor. Pasif yatırımcılar geniş bir yatırım portföyü yelpazesine, madencilik ekipmanlarına erişebilecek. Bunun yanında Octoin’i karlı bir ortak olarak görüp dahil olan aktif ve kripto para topluluklarının önde gelen yatırımcıları da bulunacak.

Platformun içinde P2P borsa platformu da bulunuyor. Bu platform aracılığıyla ücretsiz olarak kripto para ticareti yapabilirsiniz. Hesaplarımıza göre bu borsa 3 ay içinde direkt kripto para ve “kişiden kişiye” devlet parası ticareti alanının en büyük platformlarından biri haline gelecek.

Octoin aynı zamanda bir bilgi portalı. Kullanıcılar bu platform sayesinde en güncel haberleri takip edebilecek, kripto para piyasasını ve işlem stratejilerini analiz edebilecek, borsa üzerinden kripto para satmak veya satın almak için en uygun anı seçebilecek ve Octoin’deki uzmanların da önerilerini alarak kendisi için uygun kararlar verebilecek.

Şirket aktif kullanıcılara beraber dijital işler ve uluslararası bir kariyer yapma imkanı sunuyor. Şirket elde ettiği gelirleri bonkör bir biçimde paylaşıyor. Yatırımlarınızdan daha fazla kàrlar elde edebilir, ekip gelirlerinden günlük bonuslar alabilir ve Temsilcilerden kapsamlı bir destek alabilirsiniz.

Şirketin geleceğindeki en yakın adımlar: Avrupa ve Asya’da temsilciler için Octoin ofis açmak ve OctoinCoin isimli bir kripto para oluşturmak. Hem de bu parayı Poloniex, Bitfinex, Localbitcoins gibi büyük borsalarda satışa çıkartmak!

 

90 Long Acre
Londra
WC2E 9RZ
https://octoin.com

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.