Bulut depolama ve Blockchain gelişim projeleri için mobil çözümler sunan Module yalnızca birkaç gün içerisinde MODL tokenının satışa çıkacağı ön-satış dönemini başlatacak. Ön-satış dönemde MODL...

Kripto Para Madenciliğini Cebinize Taşıyan Proje: Module

Module

Bulut depolama ve Blockchain gelişim projeleri için mobil çözümler sunan Module yalnızca birkaç gün içerisinde MODL tokenının satışa çıkacağı ön-satış dönemini başlatacak. Ön-satış dönemde MODL tokenını satın almak isteyen kişiler yüzde 7 oranında bonus elde edebilecekler. Bir MODL fiyatı 0.008 $ olarak belirlenmiş durumda.

Module projesinin amacı kripto para madenciliğiyle ve bulut depolamayla uğraşan insanlar için kullanımı kolay bir platform oluşturmak. Proje dünya genelindeki milyonlarca telefonun kullanılmayan depolama alanlarını kripto para madenciliği yapmak için kullanmayı hedefliyor. Projenin uygulaması kripto para sektörüyle ilgilenen herkes tarafından kullanılabilir ancak Module özellikle kendi merkezsiz uygulamasını oluşturmak isteyen kişilere hitap ediyor.

Dünya genelinde iki milyardan fazla telefon var ve bunların ortalama 32GB depolama alanları bulunuyor. Pek çok kişi bu alanın tamamını kullanmıyor. Bu da dünya genelindeki telefonlarda ciddi miktarda kullanılmayan alan olduğu anlamına geliyor. Module projesinin sunduğu çözümle birlikte şirketler bu kullanılmayan alanlardan faydalanabilir ve telefon sahipleri de kendi alanlarını paylaştıkları için ödüller alabilirler. Uygulamada müşteri açısında bir şifreleme bulunacak ve ‘gizli paylaşım’ adlı bir özellik olacak. Bu özellik sayesinde hassas bilgiler şifreleniyor, parçalara ayrılıyor ve daha sonra farklı yerlerde saklanıyor.

Module projesinin amaçları arasında kripto para madenciliği yapmak isteyen herkese eşit şans sunmak da bulunuyor. Şirketin en büyük hedeflerinden birinin kripto para madenciliğini gerçekten demokratik hale getirmek olduğunu söyleyebiliriz. Şirketin CEO’su olan Toshiki Tashiro şöyle bir yorum yapıyor:

“Module projesini kripto para dünyasındaki madencilik tekelini yıkma amacıyla oluşturduk. Bunu da madenciliği mobil hale getirerek yapıyoruz. Mobil cihaza sahip olan herkes uygulamamıza ulaşabilir ve gelir elde etmeye başlayabilir. Bu süreç zaman içerisinde daha da çevre dostu olacak.”

Module projesinin ön-satışı 16 Temmuz’da başlıyor olacak. Proje hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz: Module.

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.