Aşağıda gördüğünüz fotoğraf Singapur'un en lüks otellerinden birinde, kripto para yatırımıyla milyoner olmuş yatırımcıların buluşması sırasında çekildi. Birkaç yatırımcı bir araya geldi ve popülerliği gittikçe...

Kripto Para Milyonerleri Singapur’da Gizlice Buluştular

Milyonerler

Aşağıda gördüğünüz fotoğraf Singapur’un en lüks otellerinden birinde, kripto para yatırımıyla milyoner olmuş yatırımcıların buluşması sırasında çekildi.

Birkaç yatırımcı bir araya geldi ve popülerliği gittikçe artan ‘paylaşım ekonomisi’ hakkında konuştu. Kripto paralar ve Blockchain teknolojisi için de son derece uyumlu olan bu ekonomi türü elbette kripto para yatırımcılarının ilgisini çekiyor.

Buluşmaya katılan milyoner yatırımcılar ciddi konular konuşmanın yanında lüks yaşam stilinin kendilerine sunduğu eğlencelerle de zaman geçirdiler.

Yatırım konusunda “eskiden arsaya, şimdi kriptoya” şeklinde bir görüşe sahip olan bu yatırımcılar, bundan seneler önce yapıldığı gibi mala mülke toprağa değil kripto paraya yatırım yapmak istiyorlar. Singapur’da buluşan bu kripto para milyonerleri pek çok konu hakkında konuştular ve bunlardan biri de Syntera Sharing Coin‘di. Artık devrin kripto para devri olduğuna inanan bu yatırımcılar sürekli olarak yeni projelerin peşinden koşuyorlar.

Böyle yapıyor olmalarının da çok mantıksız olduğunu söyleyemeyiz. Bu yıl kripto para yatırımı sayesinde 30,000 kişinin milyoner olduğu iddia ediliyor. Kripto paraların yapısı sağ olsun bu kişilerin adı Forbes listelerinde görünmüyor elbet. Ancak bu durum, insanların kripto para yatırımıyla milyoner olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Daha fazla detay almak için syntera.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
1 Yorum

1 Yorum

  1. Clappy

    23 Nisan 2018 - 18:14

    Çok ilginç ve hızla büyüyecek bir proje, desteklemeye devam ederim

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.