Terra Miner, Çin'de konumlanmış olan madencilik çiftliklerinden ilkini başarıyla kurdu ve ilk yatırımcılar kar elde etmeye başladılar. TerraMiner şimdi aynı aşamayı yeniden yapıyor ve bu...

Madencilik Çiftliği Terra Miner İkinci ICO’suna Başladı

terra miner ico

Terra Miner, Çin’de konumlanmış olan madencilik çiftliklerinden ilkini başarıyla kurdu ve ilk yatırımcılar kar elde etmeye başladılar. TerraMiner şimdi aynı aşamayı yeniden yapıyor ve bu sefer Terra Miner 2 ICO’sunu başlatıyor.

Projenin tamamlanması beklenenden biraz geç sürmüş ve bu yatırımcılar arasında bazı endişelere yol açmıştı. Ancak daha sonra çiftlikten gelen videolar ve fotoğraflar yatırımcıları bir nebze rahatlattı. Şu anda Innosilicon A4+ ile donatılmış ASIC madenciler çalışır durumda. Proje, madencilik operasyonlarının sürdüğüne kanıt olarak NicHash istatistik sayfasını gösteriyor: NiceHash. TerraMiner çiftliğine fazladan 36 ASIC cihazının daha eklenmesi planlanıyor.

TerraMiner 30 Aralık 2017’de ikinci ICO’sunu başlattı. TerraMiner kuracağı ikinci çiftlikte, tıpkı ilkinde olduğu gibi madencilik için gerekli donanımları çok amaçlı konteynırlara yükleyecek. Bu konteynırlar Dünya’nın herhangi bir yerine hızlıca taşınabiliyor. Şirketin aldığı bu kararın yatırımcılar için ne gibi artıları var?

  • Eğer Çin hükûmeti madencilik konusundaki tavrını değiştirirse TerraMiner ekipmanları hızlıca toplayıp, önceden planlanmış olan yedek konuma taşıyabilir. Bu süreçteTerraMiner madencileri sökmek zorunda kalmayacak, yani herhangi bir kesinti yaşanmayacak.
  • Çok amaçlı konteynırlar güçlü ve dayanıklı olmanın yanında Düna genelinde onlarca yıldır kullanılıyorlar. Meksida’da tamamen bu konteynırlardan oluşan bir kasaba dahi var. Bu konteynırlar ev, anaokulu, dükkan, laboratuvar yapmak için kullanılıyor. Bu konteynırların sağlam durması için sağlam bir zemine ihtiyaçları yok bile.
  • Konteynırların avantajlarından biri de yığın haline getirilebiliyor olmaları. TerraMiner projenin boyutunu daha da büyütmek istediği için bu özellik son derece kullanışlı.

TRM2 projesinin her token’ı, gelecekteki TerraMiner çiftliğinin 1 Mh/s değerindeki hash gücü ile destekleniyor. Token sahibi, token’ı tuttuğu sürece madencilikten edilen karda hak sahibi oluyor. Token sahibi bunun yerine token’ı bir borsada satıp o şekilde de kar elde edebilir. Çiftlik kurulduktan sonra madencilikten edilen tüm gelir, çiftliğin hash gücünde sahip oldukları hisseye göre kar elde eden yatırımcılar ile şirket arasında ikiye bölünüyor.

ICO-öncesi dönemde TRM2 tokenlarının başlangıç fiyatı 4.5 $. ICO süreci sonraki aşamalara geçtikçe bu fiyat da değişiyor.

31 Ocak’a kadar sürecek olan ICO-öncesi dönemde yatırımcılar şu avantajlardan faydalanabilecekler:

  • 23-25 Ocak’ta %12 bonus
  • 26-28 Ocak’ta %9 bonus
  • 29-31 Ocak’ta %6 bonus

ICO ve ICO-sonrası süreçte minimum yatırım miktarı 100 $ olacak ancak ICO-öncesi dönemde yalnızca 7 $ karşılığında çiftlikten hash gücü alınabiliyor.

Çiftliğin yapımına Mart 2018’de, ödemelere Nisan 2018’de başlanacak. Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için siteyi ziyaret edebilirsiniz: Terra Miner

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.