Türkiye'nin önde gelen kripto para borsalarından olan Paribu, bugün itibariyle platformuna EOS desteği ekleyeceğini açıkladı. Paribu'da EOS İşlemleri Türkiye'nin önde gelen borsalarından olan Paribu, bugün...

Paribu’dan EOS Desteği: Kullanıcılar Artık EOS ile Alım-Satım Yapabilecekler

paribu logo

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından olan Paribu, bugün itibariyle platformuna EOS desteği ekleyeceğini açıkladı.

Paribu’da EOS İşlemleri

Türkiye‘nin önde gelen borsalarından olan Paribu, bugün sabah saatlerinde bir duyuru yaparak gün içerisinde EOS işlemlerini desteklemeye başlayacağını açıkladı.

Platformunda Türk Lirası ile kripto para üzerinden alım-satım yapma imkanı tanıyan Paribu, kripto para piyasasının en büyük koinlerinden olan EOS’u desteklemeye başlayacak.

Paribu, erken saatlerde kendi sitesinden yayınladığı duyuruda EOS hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Değerli Kullanıcılarımız;

EOS/TL marketi bugün (25/10/2018) saat 18:00’de açılacaktır. EOS yatırma ve çekme işlemleri aktiftir. Ekim ayı sonuna kadar tüm EOS işlemleri ücretsizdir.
Yeni açılacak marketler ve güncel haberler için Duyurular sayfamızı takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla”

Kripto para piyasasının en büyük beşinci koini olan EOS, Coinmarketcap verilerine göre an itibariyle 5,38$ gibi bir fiyata ve 4,8 milyar dolar gibi bir piyasa değerine sahip. Paribu kullanıcıları, bugün itibariyle piyasanın önde gelen koinlerinen olan EOS ile alım-satım yapabilecek, para yatırma ve çekme işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

EOS bu ayın başlarında yaşanan bir hırsızlık olayıyla dikkatleri üstüne çekmişti. Ekim ayının başlarında paylaştığımız bir haberde bir hırsızlık olayından bahsetmiştik. League of Legends’ın ünlü oyuncusu ‘Doublelift’in ve bazı YouTube yıldızlarının kurban rolüne düştüğü bu olayda hackerlar toplamda 1,500 civarında EOS çaldılar.

Paribu’nun EOS desteği vermeye başlaması, EOS’un Türkiye’deki pozisyonunu tam olarak nasıl etkileyecek göreceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.