Kripto para birimlerini ilk kullanan isimlerden olan ve Bitcoin Cash'in azimli savunucusu Roger Ver, kendisini Bitcoin'in yaratıcısı olarak tanıtan Craig Wright ile yaptığı ittifak hakkında...

Roger Ver: ”Belki de Kandırıldım” – Bitcoin Cash İçerisindeki Kavga Devam Ediyor

ROGER VER AĞLIYOR

Kripto para birimlerini ilk kullanan isimlerden olan ve Bitcoin Cash‘in azimli savunucusu Roger Ver, kendisini Bitcoin‘in yaratıcısı olarak tanıtan Craig Wright ile yaptığı ittifak hakkında tekrar düşünmeye başladığını ifade etti.

Kripto para cüzdan hizmeti ve Bitcoin Cash madencilik havuzu Bitcoin.com‘un sahibi Ver, yeni yayımlanan bir YouTube videosunda, nChain firmasının sahibi ve Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright’ın kendisini kandırmış olabileceğini ifade etti.

Şu sıralar yaşanan Bitcoin Cash hard fork’u olayında, BCH‘nin gelişimi için Jihan Wu‘nun desteklediği Bitcoin ABC‘nin tarafını tuttuktan sonra, Craig tarafından kendisine gönderilen bir e-mailin ekran görüntüsünü paylaşan Ver, şunları ifade etti:

”Kandırıldığını kabul etmek asla kolay değildir, ancak belki de kandırılmış olabilirim.”

 

Söz konusu e-mailin bir kısmı ise şu şekilde:

”ABC ile birlik ol, sen Bitcoin’den nefret ediyorsun, sen bir düşmansın. Bunun ne anlama geldiği hakkında hiçbir b-k bilmiyorsun. Ama öğreneceksin. BEN Satoshi’yim. Hayatta Başarılar. Artık kızdığımda benim ne olduğumu keşfedeceksin. Ve, hayır. Kanıtın olmuş olabilirdi. Senin Seçimin. Sana lanet olsun!”


Craig bugün attığı bir tweet ile de Bitcoin ABC takımının yanı sıra Roger Ver’i de ağı ”çocuksu bir yetişkin içerik sitesine” veya ”Silk Road Version 2.0” benzerine çevirmek istediklerini ifade etmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nexo - Kripto para kredinizi hemen alabilirsiniz!
Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.