Fark sözleşmesi sektörünün en hızlı büyüyen platformlarından olan SimpleFX, WebTrader'ın yeni bir versiyonunu yayınladı ve bu süreçte Unilink.io ile işbirliği yaptı. Gerçek zamanlı olarak gelir...

SimpleFX Yeni Platformunda Yüzde 20 Daha Az Spread Oranı Sunuyor!

Fark sözleşmesi sektörünün en hızlı büyüyen platformlarından olan SimpleFX, WebTrader’ın yeni bir versiyonunu yayınladı ve bu süreçte Unilink.io ile işbirliği yaptı. Gerçek zamanlı olarak gelir takibi yapmayı sağlayan Unilink, SimpleFX’e özellikle referans sistemi konusunda ciddi katkı sağladı. SimpleFX WebTrader için hazırladığı yeni versiyonda kullanımı kolay ve güvenli olan bir API yöneticisi oluşturdu ve birbirinden farklı özellikler geliştirdi.

SimpleFX ekibindeki mühendisler eskisine kıyasla daha verimli olan bir sistem geliştirmeyi başardılar. Bu yeni sistem sayesinde bekleme süreleri çok daha kısa, fiyat güncellemeleri ise çok daha hızlı!

Alım-Satımın Temelleri

SimpleFX ekibi, alım-satım yapmaya yeni yeni başlayan kişiler için kullanımı kolay yatırım araçları da geliştirdi. SimpleFX’in ‘hızlı ticaret’ özelliğini kullanan kişiler yalnızca tek bir tık ile emir verebiliyor, iptal edebiliyor, pozisyon alabiliyorlar. Fark sözleşmesi ticaretine giriş yapmak isteyen kişiler, bir demo hesabı açarak ilk deneyimlerine kavuşabilirler.

Uzmanlara Özel

Kullanıcılar kullanımı kolay bir API yöneticisi sunan SimplEFX platformu, uzman al-satçılar için de çeşitli avantajlar sunuyor. Bu alanda uzmanlaşmış olan yatırımcılar otomatik alım-satım gibi çeşitli şahsi verilerini doğrudan platforma aktarabiliyorlar.

SimpleFX ekibi ayrıca hem acemi hem de uzman al-satçılara hitap etmek için özel bir içerik listesi de hazırladı.

Referans Sistemi

Unilink ile işbirliği sağlayan SimpleFX, referans sisteminde ciddi gelişmelere imza attı. Kullanıcılar artık kendi referanslarını çok daha kolay bir şekilde takip edebilecekler. Tıklama, görüntüleme gibi veriler hakkında gerçek zamanlı bilgi veren bu yeni sistem, kullanıcılara kayda değer avantajlar sağlıyor.

SimpleFX, yeni WebTrader’ı daha fazla kişiye ulaştırmak için kısa bir süreliğine her alım-satımda oluşan spread oranını yüzde 20 oranında düşürme kararı aldı.

Yukarıdaki tüm bu avantajları sağlayan ve 1:500 gibi kaldıraç oranları sunan SimpleFX platformunu denemek isteyen kişiler bu adresi ziyaret edebilirler: SimpleFX.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.