Fark sözleşmesi alanının en önde gelen platformlarından biri, kullanıcılar için yepyeni bir verisyon hazırladı. SimpleFX WebTrader oldukça hızlı ve kolay kullanımıyla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Ayrıca...

SimpleFX’in Yeni Platformu Türkiye’deki Yatırımcılara Hitap Ediyor!

Fark sözleşmesi alanının en önde gelen platformlarından biri, kullanıcılar için yepyeni bir verisyon hazırladı. SimpleFX WebTrader oldukça hızlı ve kolay kullanımıyla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Ayrıca bu platformun Türkiye’deki yatırımcılar için de gayet uygun olduğunu söylemek gerek.

SimpleFX, oluşturduğu yeni versiyonda referans takip platformlarından Unilink.io ile de işbirliği yaptı ve kullanıcılara gerçek-zamanlı istatistikler sunmaya başladı. SimpleFX, diğer tüm platformlarında olduğu gibi WebTrader’da da kullanıcılara ‘minimum para yatırma miktarı’ gibi bir dayatmada bulunmuyor.

SimpleFX’in yeni WebTrader platformunda düşük ayraç (spread) düzeylerine, 1:500 oranındaki kaldıraçlara erişmek mümkün. Platformda ayrıca Türkçe’ye özel olarak hazırlanmış araçlar ve Türkiye’den hisseler bulunuyor.

SimpleFx ekibindeki mühendisler, hızlı çalışan ve kullanımı kolay bir uygulama hazırlamak için takdire şayan bir çaba sarf ettiler. SimpleFX ekibi ayrıca yatırımcılara daha aktif olabilme imkanı sunmak için ‘hızlı alım-satım’ modunu oluşturdu.

Uygulamada güvenli bir API yöneticisine ulaşmak da mümkün. Kullanıcılar platforma kendi yapay zeka modüllerini, hesaplamalarını entegre edebiliyorlar.

Türkiye’deki Yatırımcılara Referans Sistemi

SimpleFX‘in Unilink.io ile yaptığı işbirliği, platforma bazı yeni özelliklerin eklenmesini sağladı:

  • tıklama, görüntüleme gibi istatistikler üzerinden gerçek-zamanlı veri
  • referanslı üyelerin Dünya haritasına dökülmüş hali
  • referans kampanyalarında çoklu dil desteği
  • yüzde 40’a kadar varan gelir oranları

Türkçe dil desteğiyle birlikte Türkiye’deki yatırımcılara hitap eden SimpleFX uygulamasına göz atmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz: SimpleFX.

Sorumluluk reddi:
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.