Seksen yedi yaşındaki Kanadalı aktör ve film yapımcısı William Shatner, 8 Kasım tarihinde Ethereum'un kurucu ortağı Vitalik Buterin'i destekler nitelikte ''gizemli'' tweetler attı. Özellikle Star...

Star Trek Yıldızı William Shatner, Ethereum ve Vitalik’i Savundu

vitalik buterin

Seksen yedi yaşındaki Kanadalı aktör ve film yapımcısı William Shatner, 8 Kasım tarihinde Ethereum‘un kurucu ortağı Vitalik Buterin‘i destekler nitelikte ”gizemli” tweetler attı.

Özellikle Star Trek projesinde Kaptan Kirk rolünü canlandırması ile ciddi bir üne kavuşan Shatner, bir tweet’e attığı cevapta Vitalik Buterin’i savundu.


Premine Apologist isimli bir kullanıcının, Ethereum’u ve Vitalik’i dolandırıcılıkla suçladığı gönderi üzerine Shatner, kullanıcının ve belki de çoğu kişinin beklemediği bir şekilde ağı ve Vitalik’i korudu.

”O zaman bir coder oalrak, git ve merkeziyetsizliğinden %1000 emin olabileceğin kendi blockchain teknolojini geliştir. Veya döşeğinin altına para gizle. Duyduğuma göre bu sadece tahta kuruları topluluğu tarafından denetlenmekte.”

Daha sonra Buterin’in tehlikeli olduğunu iddia eden Premine Apologist kullanıcısı Shatner tarafından yine savunuldu. Tweet dizisindeki bazı yorumlar Shatner’in bu ilgisinden oldukça etkinlenmiş gözükse de, ünlü aktör daha önce de Ethereum ve Buterin hakkında tweet atmıştı. Bunun yanı sıra, Shatner 2018 yılının Haziran ayında alternatif bir enerji gelişim platformu olan Solar Alliance ile ortaklık imzalayıp, Illinois eyaletinde bitcoin madencilik tesisi açma planından bahsetti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nexo - Kripto para kredinizi hemen alabilirsiniz!
Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.