Yatırımcılarının görüşlerine ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile adından sıkça söz ettiren Türk kripto para borsası Bayebit, platformu geliştirmek için yaptığı yatırımların karşılığını almaya devam ediyor. Teknolojik...

Türk Kripto Para Borsası Bayebit, Transfer Ücretlerini Kaldırdı!

Yatırımcılarının görüşlerine ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile adından sıkça söz ettiren Türk kripto para borsası Bayebit, platformu geliştirmek için yaptığı yatırımların karşılığını almaya devam ediyor. Teknolojik altyapıya ve ürün geliştirmeye yapılan yatırımlar sonucu maliyetlerini düşüren borsa; bu durumu ise, yatırımcılarından aldığı transfer ücretlerini kaldırarak kullanıcının lehine olacak bir şekilde değerlendiriyor.

8 Ocak 2019 tarihinde yürürlüğe giren uygulama sonrasında, Bayebit borsasını kullanan yatırımcılardan, herhangi bir transfer ücreti alınmayacak olup; tüm ağ ücretleri bizzat borsanın kendisi tarafından karşılanacak. Transfer ücretlerinin kaldırılması ise, transfer sürelerini hiçbir şekilde etkilemeyecek.

20 Aralık 2018 tarihinde başladığı serüveninde kullanıcısını merkeze koyan ve Türk kripto para borsaları arasında yaptığı hamleler ile fark yaratan Bayebit, aynı zamanda kısa bir süre önce kredi kartından kripto para alımını kullanıma açan ilk Türk kripto para borsası olmayı da başarmıştı.

Borsa, yaptığı ve yapacağı tüm hamleler ile kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi amaçlarken, gece gündüz yoğun bir mesai harcayarak da platformu sürekli olarak geliştirmeye ilk günkü isteği ile devam ediyor.

Sosyal Medyada İsim Sahteciliğine Dikkat

Son dönemde borsa ile hiçbir şekilde ilgisi olmayan birtakım kişilerin yaptığı paylaşımlar sonucu insanları yanıltmaya çalıştığının da altını çizen Bayebit, bu kişilerin tespit edilmesi ve gerekli yasal başvuruların yapılması konusunda da son derece titiz davranacak. Borsa, kendine bu şekilde haksız menfaat sağlayan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu isimlerin bayebit.com kullanıcı hesabına ve elde ettiği haksız kazançlara (Baye Coin vb.) el koyulacağını da açıkça ifade etti.

Platform ile ilgili son dakika gelişmeleri, duyurular, kampanyalar ve yarışmaların, borsanın resmi Twitter hesabı ve bayebit.com aracılığı ile kullanıcılar ile paylaşılacağının bir kez daha altını çizen Bayebit, bu tarz sahte isimlere itibar edilmemesi konusunda da kullanıcılarını bir kez daha uyardı.

Borsa, aynı zamanda kişisel verilerin korunmasına ilişkin her türlü mevzuat düzenlemesinin çok yakından takip edildiğini belirterek, bu konudaki faaliyetini ”Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatıcı Bilgi” kapsamında sürdürdüğünün de altını çizdi.

Yatırımcıların hesaplarının hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmadığı da ifade edilirken, ekstra bir önlem olarak da borsaya giriş yapılmak için kullanılan tarayıcının adres çubuğunda https://www.bayebit.com yazdığından emin olunması gerektiği ifade ediliyor.

Borsa, aynı zamanda kullanıcılarından şifrelerini tahmin edilmesi kolay kelimeler ya da numaralardan oluşturmamasını isterken, belirli periyotlar ile de şifrenin değiştirilmesinin doğru olacağına vurgu yapıyor. Bilindiği gibi Bayebit, zaten SMS ya da Google Aut. ile ikinci adım doğrulamayı da zorunlu olarak müşterilerine sunarak ekstra bir güvenlik katmanı daha yaratıyor.

Borsa için yapılacak her türlü destek, öneri, şikayet ve görüşler için ise, destek@bayebit.com adresine mail atabilir ve borsayı, resmi sosyal medya hesaplarından takip etmeye başlayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.