Yenilikçi teknolojilerden faydalanan bir yatırım fonu olarak yola çıkan TheFund projesi, bundan birkaç gün sonra token satışını başlatıyor olacak. Fintech sektöründeki uzmanlar, tecrübeli geliştiriciler ve...

Yatırımı Yenilikle Buluşturan Proje: TheFund.io

Yenilikçi teknolojilerden faydalanan bir yatırım fonu olarak yola çıkan TheFund projesi, bundan birkaç gün sonra token satışını başlatıyor olacak. Fintech sektöründeki uzmanlar, tecrübeli geliştiriciler ve danışmanlar tarafından yönetilen TheFund.io, kullanıcılara çeşitli avantajlar sunuyor.

Yepyeni bir yatırım fonu olarak müşterilerin karşısına çıkan TheFund.io, 22 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kendi ICO’sunun ön-satış sürecini gerçekleştirecek. Projenin düzenleyeceği ICO toplamda üç farklı aşamadan oluşacak ve ICO son olarak 28 Nisan 2019’da tamamlanacak.

Yatırım fonu olmasına rağmen yenilikçi teknolojilere son derece önem veren TheFund‘ın CEO’su Rafis Yusupov, şu açıklamayı yaptı:

“Yatırım sektöründe yeniliklerin rolü hayati önem taşır. Değişime ayak uyduramayanlar geride kalmaya mahkum olurlar.”

TheFund‘ın Yatırım Araçları

Tamamen TheFund’ın hizmet kalitesini arttırabilmek için Axon adlı bir yapay zeka sistemi geliştirildi. Bu yapay zeka tabanlı sistem gelecek vaat eden projeleri değerlendirebiliyor. Sistem projenin ana özelliklerini, döviz oranlarını göz önünde bulundurarak uzmanlara özel bir değerlendirme raporu çıkarıyor. TheFund.io da böylece yatırım alanındaki uzmanlara üst düzey bir rapor alma imkanı sunmuş oluyor.

Merkezsiz bir bot ağından faydalanan TheFund, küsuratları hesaplamak için cüzdan içerisindeki token sayısını hesaplıyor ve bunları akıllı kontratlar aracılığıyla paylaşıyor.

TheFund.io dahilindeki cüzdanlar çok-imzalı sistem ile korunuyorlar. Kullanıcılar bu sistem sayesinde cüzdanlarına olan erişimlerini kaybetmiyor, cüzdanlarına izinsiz birinin girmesine imkan vermemiş oluyorlar.

TheFund ayrıca yatırım portföyünü çeşitlendirme imkanı sunuyor. TheFund bünyesindeki yatırım bonları çeşitli araçlara, sektörlere, proje türlerine ve hatta ülkelere göre sınıflandırılabiliyor. Bu dağılım aşamasındaki riskli maddeler de tamamen kontrol altında.

Projedeki fon kararları oylama usulü ile veriliyor. Oylamaya katılan her bir kişinin oyunun ağırlığı en fazla yüzde 20 oranında etkiye sahip olacak şekilde ayarlandı. Bu durum, üçüncü parti diyebileceğimiz kişilerin oylama sürecine karışmasına mani oluyor. Ayrıca süreç tamamlanıncaya dek oylar tamamen gizli tutuluyor olacak. Yatırımcılar oylamaya ilişkin oranları ancak süreç bittikten sonra kontrol edebilecekler.

Ön-Satış İmkanları

TheFund.io, ön-satış süreci boyunca tokenları uygun bir fiyattan satıyor olacak. Ayrıca projeye ön-satış sürecinde dahil olan kişiler daha farklı imkanlardan da faydalanabilecekler.

Sorumluluk reddi:
Bu metin sponsorlu bir makaledir.
Koin Bülteni, yukarıda bahsi geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.
Sponsorlu makale yayınlamak için iletişime geçin! /Contact us!
Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.