verisine göre
 • BTC
 • ETH
 • EXEN
verisine göre
 • BTC
 • ETH
 • EXEN
BTC
ETH
EXEN
AL
SAT

Koin Bülteni Çekilişleri

#GörevimizKoinleme ile Büyük Ödülü Kazanma Şansı

Her hafta yeni bir görev ve yeni bir hediye ile karşınızdayız! Ayrıca #GörevimizTehlike yarışması kapsamında iki ay sonunda bütün görevleri tamamlayan üç kişiye büyük ödül kazanma şansı!

#GörevimizKoinleme Koin Bülteni A.Ş.’nin sosyal medya hesaplarında her hafta yayınladığı görevlerden oluşan ve sonucunda tüm görevleri tamamladığında büyük ödül kazanacağı yarışma serisidir. 

Yapacağınız çok basit! Her hafta cuma günü sosyal medyalarımızda yayınladığımız görevleri tamamlayın ve bir hafta sonra gerçekleştireceğimiz çekiliş sonucunda kazanan şanslı kişi siz olun!

NOT: Görevler, ödüller, katılım koşullarını incelemek için aşağıdaki sekmelere tıklayınız.

ÖNEMLİ: Yarışma görevlerini aşağıdaki tablo üzerinden isim ve mail adresiniz ile üye olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir:

Çekilişe katılmak için inceleyin!

 • Twitter, Intagram, Facebook veya YouTube hesaplarımızdan en az birini takip et,
 • Bu postu RT’le,
 • Bu postun altına 3 arkadaşını etiketle,
 • Telegram kanalımıza katıl,

Çekilişe katılmaya hak kazan!

Ek katılım hakları için aşağıdaki tablo üzerindeki diğer görevleri tamamlayabilir, bu sayede kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Unutmayın tüm çekilişlere katılıp tüm görevleri tamamladığınızda 2 ay sonunda dağıtacağımız büyük ödülün sahibi siz olabilirsiniz!

6 Kasım – 13 Kasım #GörevimizKoinleme Çekilişine Katılmaya Hak Kazanan Takipçilerimize Verilecek Ödüller:

 • 1 kişiye 1000 ₺ değerinde Bitcoin,
 • 1 kişiye 500 ₺ değerinde Bitcoin,
 • 1 kişiye 250 ₺ değerinde Bitcoin,
 • 1 kişiye 250 ₺ değerinde Bitcoin

olarak toplam 2000 ₺  değerinde BTC verilecektir.

Toplam 6 özel tasarım ödülü için, 6 kişiye seçtiği özel tasarımlı ürün hediye edilecektir.

İki ayın sonunda tüm çekilişlerimize katılım göstermiş ve tüm koşullarımızı yerine getirmiş takipçilerimiz arasında düzenleyeceğimiz çekilişte ise 3 kişiye Büyük Ödül verilecektir.

#GörevimizKoinleme Yarışması Koşulları: 

 1. Koin Bülteni’ne ait olan sosyal medya hesaplarında 05.11.2020 – 23.12.2020 tarihlerinde #GörevimizKoinleme isimli bir yarışma düzenlenecektir. 
 2. 06.11.2020 tarihinde @koinbulteni twitter, instagram ve facebook hesabından paylaşılan görevlere istinaden yapılacak olan yarışmanın kazananları 15.11.2020 tarihinde @koinbulteni instagram hesabından story aracılığıyla, Twitter’da cevapla diyerek ve Facebook’ta yorum aracılığıyla açıklanacaktır. Yarışmaya katılım 15.11.2020 tarihinde saat 10.00 itibariyle sona erecek olup sona erme saatinde sonra gerçekleştirilen eylemler değerlendirmeye alınmayacaktır. 
 3. Yarışmaya katılım ücretsiz olup herhangi bir satın alma koşulu aranmamaktadır.
 4. Yarışmada yorumların değerlendirmeye alınması için; verilen görevleri tamamlamalı ve glam linki sayfasına üye olunmalıdır. Ayrıca her görev için sosyal medya hesaplarımız takip edilmelidir.
 5. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamayacak olup katılsalar dahi ödül kazanamayacaktır. 
 6.  Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilecek olup kurum, kuruluş,topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamayacak olup 3. maddede yer alan diğer tüm şartları taşıyor olsa dahi ödül üzerinde hak iddia edemeyecektir. 
 7. Kazanan katılımcılar ile mesaj üzerinden 7 gün içinde iletişime geçilecektir. Kazanan katılımcıların mesaja cevap vererek [ad, soyad, telefon, adres] olan hesaplar veya 3 gün içinde kendisine gönderilen mesaja yanıt vermeyen ya da istenen bilgileri eksik ileten katılımcılara ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir 
 8. Koin Bülteni, ödülleri, kazanan katılımcılar tarafından kendisine iletilen adrese, bilgileri ilettiği tarihten itibariyle 30 gün içerisinde teslim edecektir. Koin Bülteni, kendisine yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle sorumlu tutulamayacak olup yanlış bilgi beyan eden kazananların ödülü iptal edilebilecektir. Katılımcılar, Koin Bülteni’ne iletecekleri kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğunu taahhüt etmekle birlikte bu bilgilerin yeterliliğini ve doğruluğunu ispatla yükümlü olacaktır.
 9. Katılımcı sayısının ödülü kazanmak için 4. Maddede belirtilen sayı/sayılar için yeterli olmaması durumunda yeterli olmayan sayıda öngörülen ödüller verilmeyecektir. 
 10. Koin Bülten, A.Ş., yarışmayı durdurma hakkı da dahil olmak üzere yarışma katılım koşullarını, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini dilediği zaman ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. 
 11. Kazanılan ödüller başkasına devredilemeyeceği gibi ödüllerin nakit karşılığı da talep edilemeyecektir.
 12. Katılımcılar, ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Koin Bülteni tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılacaktır. 
 13. Katılımcılar, kampanya kapsamında verdiği kişisel bilgilerin, görüşlerin ve materyallerin Koin Bülteni tarafından Kişisel Verilerin Korunması ve ilgili mevzuat kapsamında kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerinin kullanılmasına muvafakat ettiklerini, bunlara itiraz etmeyeceklerini ve bunun karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceklerini kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul ve taahhüt etmektedir. 
 14. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt etmekte olup buna ilişkin tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıya ait olacaktır. 
 15. Katılımcılar, tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/yakın/benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının ödüllerini vermeme yetkisinin Koin Bülteni’ne ait olduğunu kabul ve taahhüt etmektedir. 
 16. Yarışmaya Koin Bülteni’ne bağlı şirket çalışanları katılamayacak olup katılmaları durumunda ödüle hak kazanmaları halinde kendilerine ödül verilmeyecektir. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.
 17. Tüm katılımcılara eşit koşullarda yarışma hakkı sağlamak amacıyla aynı/ yakın/ benzer adres ve kimlik bilgilerine sahip birden fazla kazanan olduğunda bunların tamamının ya da bir kısmının katılımları iptal edilebilir. Ayrıca sahte ve gerçek kimliği bulunmayan hesaplara ödül verilmeyecektir. Katılımcıların hesapları kendi kimliklerine ait olmalı; profil fotoğrafları olmalı, Koin Bülteni yarışmasından önce en az 20 paylaşım yapmış olmalı ve en az 20 takipçisi olmalıdır. Bu durumda ilgili ödül, ödül alma hakkını bu madde kapsamında kaybeden katılımcının doğru cevap sıralamasını izleyen sıralamadaki katılımcıya verilecektir.
 18. Koin Bülteni’nin yarışma sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, bu yollara başvuran kişilerin katılımları iptal edilecektir.
 19. Koin Bülteni’nin, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, sitenin aşırı trafik almasından kaynaklanan problemler ve kullanıcıların ya da diğer üçüncü kişilerin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda hiçbir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.
 20. Yarışmada belirlenen mekanizma dışında kalan ve kazanacak kişinin seçilmesine yönelik herhangi bir uygunsuz işlem tespit edildiğinde, bu usulsüzlüğü yapan tüm kullanıcıların bu yarışma özelinde ve diğer tüm Koin Bülteni kampanya/çekiliş/yarışmaları için katılım hakkı iptal edilecektir.
 21. Yasal düzenlemelere, ahlaka, kamu ve aile düzenine aykırılık içeren, küfür, argo vb. içerikli cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 22. Yarışma ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Koin Bülteni A.Ş.’ye aittir.
 23. Yarışmanın tüm katılımcıları yukarıdaki belirtilen yarışma katılım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.
 24. Yarışma şartları ve buna bağlı ihtilaflarda Türk Hukuku geçerli olup İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

BÜYÜK ÖDÜL İÇİN YARIŞMAYA KATIL!

HAFTANIN TRENDLERİ