Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Airdrop Umudu Kripto Para Projesini 5,5 Milyar Dolar ile Rakibinin Önüne Taşıdı!

Airdrop beklenen Ethereum restaking protokolü EigenLayer, 5 milyar doların üzerinde toplam kilitli varlık (TVL) değerine ulaştı.

EigenLayer kısa süre önce protokol başına 200.000 Ethereum (ETH) staking sınırını geçici olarak kaldırmış ve milyarlarca dolar değerinde Ethereum girişine ev sahipliği yapmıştı. Projeye yönelik yüksek talep, EigenLayer’ın TVL bakımından en büyük rakibi Uniswap’ı (UNI) geride bırakmasını sağladı.

Yatırımcıların ilk ilgisi çığ gibi büyümeye devam ederken protokolün TVL değer 5,7 milyar dolara ulaştı. On-chain analiz platormu DefiLlama tarafından sunulan verilere göre restaking protokolünün para yatırma üst sınırını kaldırmasının ardından bu yana 3,5 milyar dolar değerinde varlık girişi görüldü.

Halihazırda 5,7 milyar dolarlık TVL’ye sahip olan EigenLayer, en büyük beşinci merkeziyetsiz finans (DeFi) projesi olarak konumlanıyor. Geçici süreliğine 200.000 Ethereum (ETH) staking sınırı, 10 Şubat tarihinden sonra geri gelecek.

EigenLayer, Ethereum restaking alanında yenilikçi adımlarıyla öne çıkmayı başardı. EigenLayer’ın restaking çözümü, stake edilmiş ETH’yi oracle, köprüler veya yan zincirler (side-chain) gibi diğer dağıtılmış sistemleri güvence altına almak için kullanmayı kolaylaştırmaktadır.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!