Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Altcoin Ekibi Fiyat Yükselince OKX’de Satışa Başladı: Baskı ve Düşüşe Dikkat!

Blokzinciri ölçeklenebilirliği üzerine çalışan Orbs (ORBS) projesi kısa sürede kayda değer miktarda yükselince ekip satış yapmaya başladı.

Orbs ekibi yükselişi fırsat bilerek kolları sıvadı. On-chain analiz firması Lookonchain tarafından aktarılan verilere göre Orbs ekibiyle bağlantılı iki kripto para cüzdanı 17 Ekim günü kripto para borsası OKX’e 4,25 milyon dolar değerinde 81,8 milyon ORBS aktardı.

İlk olarak Orbs ekip cüzdanından “0xC13A” isimli cüzdana 7 milyon dolar değerinde 134 milyon ORBS gönderildi. Ardından bu cüzdan, 3,2 milyon dolar değerinde 61,8 milyon ORBS’yi OKX’e transfer etti.

İkinci işlemse “0x33B5” isimli cüzdan aracılığıyla gerçekleştirildi. Ekiple bağlantılı bu cüzdan, ekibin kasasından yaklaşık 4,9 milyon dolar değerinde 94,3 milyon ORBS aldı ve bu varlıkların 1,04 milyon dolar değerindeki 20 milyon ORBS’lik kısmını OKX’e taşıdı.

Habere konu olan 2 kripto para cüzdanında halen daha 8 milyon dolar değerinde 153,4 milyon ORBS tutuluyor.

Lookonchain yaptığı paylaşımda, transfer işlemlerine dahil olan bu 3 cüzdanın ORBS satmaya devam edebileceğini ve dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

ORBS, 13 Ekim tarihinden 18 Ekim‘e kadar olan kısa sürede yaklaşık %180 yükselerek 0,025 dolar seviyesinden 0,067 dolara ulaşmıştı. Ekip tarafından OKX’e yapılan transferlere paralel olarak ORBS fiyatı %30’a yakın değer kaybederek 0,0492 dolara geriledi.

DWF Labs’in geçtiğimiz günlerde Güney Koreli kripto para borsalarına yaptığı ORBS transferleri fiyatta %32’lik yükselişi tetiklemişti.

CoinGecko verilerine göre ORBS, yazım esnasında 0,053 dolardan alıcı buluyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!