Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Altcoin İçin Yatırım Taktiği: Long ve Short İçin Bu Cüzdanı Takip Edin!

Oyun altcoin’inde long ya da short yönlü işlem almak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken adres paylaşıldı.

Piyasaya yeni sürülmesine rağmen dev kripto para borsalarından aldığı listelemeler ile birlikte yatırımcıların gözdesi olan altcoin için dikkat çeken bir paylaşım geldi. On-chain analitik platformu Lookonchain bir Twitter gönderisindeBig Time (BIGTIME) için long (uzun) ya da short (kısa) yönlü fiyat değişikliğinin nasıl değerlendirilebileceğini paylaştı.

BIGTIME’ın büyük yükselişine rağmen karşılaştığı satış baskısının piyasaya sürülmeden önce dağıtılan ödüllerin çekilmesiyle kaynaklandığı vurgulandı.

Resim

Grafik paylaşarak gönderisinde devam eden Lookonchain, BIGTIME ödüllerinin çekilme miktarı ile fiyat arasında büyük bir bağlantı olduğunu ifade etti. Platform ayrıca BIGTIME’da short veya long pozisyon almak isteyen yatırımcıların söz konusu ödül çekme adresine dikkat etmesi gerektiğini ve bunun pozisyon alınmasına yardımcı olacağını dile getirdi.

BIGTIME, piyasaya sürülmesinin ardından OKX ve Coinbase gibi dev borsalardan listeleme almasıyla birlikte 14x’e varan büyük bir yükseliş yaşmış, Binance de artan bu talebe karşılık vererek vadeli işlemleri başlatmıştı. CoinGecko verilerine göre BIGTIME yazım esnasında 0,241 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!