Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Altcoin Projesi PlayStation’a Kripto Para Oyunu Getirmek İçin Ortaklık Kurdu!

Kripto para projesi Moonbeam (GLMR), PlayStation’da oyun başlatmak için web3 oyun geliştiricisi Animo Industries ile ortaklık kurdu.

Cross-chain (çapraz zincir) uygulamaları üretmeye yarayan Moonbeam, blockchain ve web3 oyun geliştiricisi Animo Industries ile iş birliği yaptı.

Moonbeam Vakfı’nın ekosistem geliştirme başkanı Sicco Neats konuya ilişkin yaptığı açıklamada, söz konusu ortaklığın web3 oyunlarını daha geniş kitleme ulaştırma konusundaki fikirlerinin bir işareti olduğunu söyledi:

Bu ortaklık, blockchain oyunlarını geleneksel oyna-kazan modeli ve teknolojisinin ötesinde taşımaya yönelik stratejilerimizin bir parçasıdır. 

Neats ayrıca Moonbeam’in bir hibe programı aracığıyla maddi olarak yardım sağlayacağını söyledi. Animo’nun ise oyun içi varlıkların edinilmesi ve elde tutulmasını kolaylaştırmak için Moonbeam’in teknolojisinden yararlanılacağı belirtildi.

Animo’nun bu konudaki planı ise Stars Arena adı verilen oyununu Epic Games Store’a ve Steam’e getirmek olduğu aynı zamanda Playstation ve Nindendo için blockchain destekli bir versiyon geliştirmek olduğu açıklandı.

CoinGecko verilerine göre GLMR, yazım esnasında 0,4323 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!