verisine göre
  • BTC
  • ETH
  • EXEN
BTC
ETH
EXEN
AL
SAT

Kripto para piyasası çoğu zaman oldukça karmaşık bir dünya gibi gözükse ve yatırımcıları korkutsa da, aslında söz konusu piyasa da aynı diğer finansal enstrümanların piyasaları  gibi belirli ‘püf noktalara’ sahip.

Tabii ki nispeten daha yeni bir piyasa olması sebebiyle özellikle tarihsel grafikler ve analizler konusunda diğer piyasalara kıyasla biraz daha toy bir durumda olunsa da, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin de okunması ve ona göre hareket edilmesi gereken grafikleri, indikatörleri, teknik göstergeleri var. Tabii ki her bir kripto para biriminin, ayrı ayrı göstergeleri ve bakılacak püf noktaları mevcut ve bunun için nereye bakacağımızı ve bunu nasıl yapacağımızı bilmek gerçekten önemli.

Hacim nedir, Göreceli Güç Endeksi (RSI) nasıl yorumlanır, Fibonacci ne anlama gelir, MACD veya hareketli ortalamalar tam olarak ne ifade eder? Bunların hepsi piyasaya yeni giriş yapan kripto para topluluğu üyelerinin aklına ilk gelen sorulardan olabilir ve çözümler  Koinbulteni.com içerisindeki Analiz kısmında mevcut.

Eğer siz de yatırım yaptığınız veya yapmayı düşündüğünüz kripto para birimi hakkında daha fazla teknik detaya hakim olmak ve günlük, haftalık ve aylık olarak tek bir kaynaktan bunu takip etmek istiyorsanız, destek noktası nedir, direnç noktası ne anlama geliyor bilmek ve bunları yorumlamak istiyorsanız, düzenli olarak kripto para birimlerinin fiyatsal analizlerini yaptığımız bu kısım tam da size göre.

Koinbulteni.com’un Analiz kısmı sadece lider kripto para birimi Bitcoin’in takipçileri için değil, Ethereum, XRP, Litecoin, ve zaman zaman bir çok başka kripto para birimi yatırımcıları için de bilgi veren bir kaynak olmaya devam edecektir.

Eğer kripto para ve Blockchain sektörlerindeki gelişmeleri düzenli bir şekilde takip etmek istiyor, bu teknolojilerin nasıl kullanıldığına dair bilgi sahibi olmak istiyorsanız Koin Bülteni’nin içerikleri tam size göre!

Bitcoin Analizleri

Altcoin Analizleri

Tüm Analistler

Haftanın Popüler Analizleri

İçerik mevcut değil

Eğer sen de analizin bu sayfada yayınlansın istiyorsan bizimle iletişime geçebilirsin.