verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BAYC Geliştiricisi Yuga Labs’ın Yeni Projesinin Tanıtım Fragmanı Kısa Sürede Yaklaşık 900.000 Görüntülenmeye Ulaştı

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs’ın yayınladığı “Otherside” adlı yeni projesinin tanıtım fragmanı kısa sürede yaklaşık 900.000 görüntülenmeye ulaştı.

Yuga Labs, 19 Mart Cumartesi günü erken saatlerde Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda “Otherside” adlı yeni projesinin tanıtım fragmanını yayınladı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören teaser, kısa sürede yaklaşık 900.000 görüntülenme aldı.

Paylaşımda proje tarihi olarak nisan ayını işaret eden Yuga Labs bunun yanı sıra projenin geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen BAYC NFT koleksiyonunun token’ı Apecoin’i (APE) içereceğini söyledi. CoinGecko verilerine göre APE, üçüncü işlem gününde 18 Mart‘ta ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 17,17 doların %22,7 altında 13,16 dolardan işlem görüyor.

İlgili yazı:  ApeCoin; Binance, FTX, Coinbase ve KuCoin'de Listeleniyor

 

Otherside projesinin tam olarak ne hakkında olduğu hakkında detayların belirtilmediği teaser’da Mutant Apes, CryptoPunks, Cool Cats, World of Women, Nouns, Meebits gibi koleksiyonlardan NFT’lerin 3D görüntülerine yer verildi.

Teaser, sosyal medya kullanıcıları arasında da tartışmalara yol açtı. Bazı kullanıcılar teaser’ın Animoca Brands yan kuruluşu nWay‘in 16 Mart tarihinde BAYC ile üzerinde çalıştığını duyurduğu oyna-kazan oyunu hakkında olduğu tahmininde bulunurken bazıları ise BAYC’nin metaverse girişimiyle ilgili olduğunu öne sürdü

BAYC Kurucu Ortağı Gordon Goner, teaser paylaşımının altına “Hayal edebileceğiniz her şey gerçektir.” yanıtını verdi.