Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance 25 Coin Çiftini Daha Marjinden Delist Edecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 25 altcoin’in bazı paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 11 Ekim Çarşamba günü yaptığı resmi açıklamada, Alchemix (ACH), ARPA Chain (ARPA), PancakeSwap (CAKE), Celo (CELO), Chromia (CHR), Enjin Coin (ENJ), The Graph (GRT), Gitcoin (GTC), Helium (HFT), Hooked Protocol (HOOK), Internet Computer (ICP), IDEX (IDEX), Injective Protocol (INJ), Jasmy (JASMY), Litentry (LIT), Livepeer (LPT), Metal DAO (MTL), Phala (PHA), Phoenix (PHB), Vulcan Forged (PYR), Oasis Network (ROSE), The Sandbox (SAND), Stacks (STX), Wing Finance (WING) ve Monero (XMR) bazı paritelerini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance ACH, ARPA, CAKE, CHR, ENJ, GRT, GTC, HFT, HOOK, ICP, IDEX, INJ, JASMY, LIT,  LPT, MTL, PHA, PHB, PYR, ROSE, SAND, STX, WING ve XMR’nin BUSD paritesi için izole marjin borçlanmasını 13 Ekim tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 19 Ekim saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ACH/BUSD, ARPA/BUSD, CAKE/BUSD, CELO/BUSD, CHR/BUSD, ENJ/BUSD, GRT/BUSD, GTC/BUSD, HFT/BUSD, HOOK/BUSD, ICP/BUSD, IDEX/BUSD, INJ/BUSD, JASMY/BUSD, LIT/BUSD, LPT/BUSD, MTL/BUSD, PHA/BUSD, PHB/BUSD, PYR/BUSD, ROSE/BUSD, SAND/BUSD, STX/BUSD, WING/BUSD ve XMR/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak. Söz konusu pariteler marjin işlemlerden tamamen kaldırılıyor.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!