Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance CEO’su, İstanbul’daki Etkinlikte Bitcoin Yatırımcılarına Bu Tavsiyeyi Verdi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, “Bitcoin fiyatının bir gecede ikiye katlanmasını beklemeyin.” dedi.

İstanbul’daki Binance Blockchain Week etkinliğinde konuşan Changpeng Zhao, Nisan/Mayıs 2024’te gerçekleşmesi beklenen halving’i değerlendirdi.

Geçmişte üç kere halving yaşandığını ve halving’den bir sonraki gün Bitcoin fiyatında büyük bir değişim olmadığını söyleyen Zhao, piyasada özellikle halving’den önceki yıl ile halving’den sonraki yıl içerisinde hareketlilik yaşandığını vurguladı ve “Fiyatın bir gecede ikiye katlanmasını beklemeyin.” dedi.

Dolaşıma giren Bitcoin sayısının yarı yarıya azalmasının psikolojik etkilerinin olacağını söyleyen Binance CEO’su, kripto paralara olan talebin üstel bir şekilde büyüyeceğini düşünüyor.

Binance, geçtiğimiz gün DeFi kullanımını kolaylaştırmak için Binance Web3 Wallet adlı cüzdanın tanıtımını yaptı. Zhao, dijital cüzdanların kripto endüstrisine “giriş kapısı” olduğunu ve cüzdanların kullanımının kolay olması gerektiğini belirtti.

İstanbul’a kişisel sebepler yüzünden gelemediğini ekleyen Zhao, “çok yakında” İstanbul’u ziyaret edeceğini ekledi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!