Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance CEO’sundan Michael Saylor’a Bitcoin Desteği: İronik!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Micheal Saylor’u ironik bir paylaşımla destekledi. 

En büyük kurumsal Bitcoin balinası MicroStrategy’nin kurucusu Michael Saylor geçtiğimiz günlerde, Bitcoin (BTC) ve altının 2020 yılının ağustos ayından bu yana gösterdiği performansları belirten bir grafik paylaştı.

Yaptığı paylaşımda Bitcoin fiyatının 27 ayda %214 değer kazandığını belirten Saylor, altının ise %3 değer kaybettiğini belirtti.

Bu gönderi üzerine Saylor’a destek vererek Twitter’dan bir gönderi paylaşan CZ, ironik bir yanıtla gülümsetti. Binance CEO’su, Bitcoin’in o kadar da iyi bir değer saklama aracı olmadığını çünkü çok volatil olduğunu söyledi.

Bitcoin’in 2021 yılında yaşadığı boğanın neredeyse %50 aşağısında olmasına rağmen göstermiş olduğu performansın oldukça etkileyici olduğu düşünülüyor.

Altının volatilitesinin düşük olmasına rağmen herhangi bir değer kazanmamış olması da dikkat çekti. Binance CEO’sunun paylaşımı, kripto para piyasasının volatiliteye sahip olsa bile değer kazanmasının asıl öncelik olduğunu akıllara getirdi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!