Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Destekli Borsanın Altcoin’i 3. Projesini Duyurması ile Uçuşa Geçti!

Binance destekli merkeziyetsiz borsa (DEX) BakerySwap (BAKE) 3. Launchpad projesini duyurdu.

Son günlerde başlattığı projelerle dikkatleri üzerine toplamayı başaran BakerySwap, 3. Launchpad projesini tanıttı. Resmi sosyal medya hesabı üzerinden 26 Aralık günü yapılan paylaşımda, sıradaki Launchpad projesinin Binance’in yatırım kolu Binance Labs tarafından yatırım alan bir BRC-20 projesi olacağı belirtildi.

Devam eden BRC-20 furyasını kaçırmak istemeyen BakerySwap cephesi, yeni projenin kısa kodunun FDV olacağını ve Launchpad staking işlemlerinin önümüzdeki hafta başlatılacağını belirtti. Ekip daha detaylı açıklamayı kısa süre sonra yapacağını söyledi.

Öte yandan BakerySwap 24 Aralık günü 2. Launchpad projesini de tanıtmıştı. BitLand (BLLB) isimli bu kripto paranın Launchpad staking işlemlerinin 28 Aralık günü başlayacağı kaydedildi.

BakerySwap geçtiğimiz haftalarda ilk Launchpad projesi olan Bitcoin Cats’i (1CAT) piyasaya sürmüş bu projeye erken yatırım yapan bir kullanıcı yüz binlerce dolar kazanmıştı.

Hem BLLB hem de FDV için kullanıcıların BAKE veya 1CAT stake etmesi gerekiyor. Yatırımcıların yüksek kar umuduyla yaptığı staking işlemleri hem BAKE’nin hem de 1CAT’in fiyatını da olumlu etkiledi.

CoinGecko verilerine göre son 2 hafta içerisinde %270 yükseliş sergileyen BAKE, 0,22 dolar seviyesinden 0,83 dolara ulaştı. BAKE sadece bugün yapılan duyurunun etkisiyle son 24 saat içerisinde %35 değer kazandı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!