Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance DEX’in Listeleme Ücreti 100 Bin Dolar

Binance CEO’sunun açıklamalarına göre Binance DEX’te listelenmek isteyen bir kripto para projesinin 100 bin dolar ödemesi gerekecek.

Listeleme Ücreti

Binance CEO’su Changpeng Zhao kısa süre önce düzenlediği soru-cevap etkinliğinde şirketin merkezsiz borsa platformuyla (DEX) ilgili bazı bilgiler paylaştı.

Geçtiğimiz yılın başlarında kurulan Binance DEX o zamandan beri hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Changpeng Zhao’nun açıklamalarına göre bu borsa şu anda şirketin standart platformunun hacmini kaldırabilecek düzeyde:

Binance DEX şu anda Binance.com’un hacmini kaldırabilecek durumda. Zaten Binance DEX’i merkezi bir borsanın hacmini de kaldırabilecek şekilde tasarlamıştık.

Binance DEX büyüdükçe ve geliştikçe burada listelenmek isteyen kripto para projelerinin sayısı da artıyor. Ancak Changpeng Zhao’nun açıklamalarına göre burada listelenmek pek kolay değil. Şirket olası dolandırıcılıkları önlemek ve scam olarak adlandırılan projelerin önüne geçebilmek için oldukça sıkı bir denetim yapıyor. Zhao ayrıca Binance DEX’in 100 bin dolar civarında listeleme ücreti alacağını söylüyor:

Scam projelerin sayısını azaltmaya çalışıyoruz. DEX’te listelenmek için önce ilgili oylama sürecini başarıyla geçmek gerekiyor. Listeleme ücreti ise 100 bin dolar civarında. Ama bu ücret zamanla değiştirilebilir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment