Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance P2P’nin Web Sürümü Hazır

Binance bu sabah P2P (eşler arası) ticaret platformuyla ilgili yeni bir duyuru yayınladı. Şirketin duyurusuna göre insanlar bu platformun artık web sürümünü de kullanabilecekler.

Yeni Bir Adım Daha

Dünyanın en büyük kripto para şirketlerinden biri olan Binance, bu P2P borassını geçtiğimiz ekim ayında açtı. Başlıca Çin pazarına hitap eden bu platform insanlara eşler arası ticaret yapma imkanı sunuyor.

Binance P2P kullanıcıları günümüzde Çin Yuanı, Rus Rubles, ve Vietnam Dongu gibi itibari paraları kullanarak doğrudan kripto para alıp-satabiliyorlar. Binance, kendi P2P platformuyla ilgili şu bilgiyi veriyor:

Binance P2P ile insanların kripto paralara daha kolay erişmelerini sağlamaya ve itibari parayla kripto para ticareti yapmayı kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Kullanıcılar P2P ticareti yaparken hiçbir işlem ücreti ödemek zorunda değiller. Hatta kullanıcılar VIP seviyelerine göre daha farklı indirimlerden de faydalanabiliyorlar.

Binance’in açıklamalarına göre kullanıcılar bu platformun artık web sürümünden de yararlanabilecekler. Binance P2P kullanıcıları yuan, ruble ve dong gibi itibari paraları kullanarak doğrudan Bitcoin, Ether, BNB gibi kripto paralarla işlem yapabilecekler.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment