Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Yeni Bir Altcoin Listeleyeceğini Duyurdu, Fiyat Uçuşa Geçti!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yüksek riskli tokenları listelediği özel ticaret bölgesi “Innovation Zone”da yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Binance’in 3 Temmuz tarihinde yaptığı duyuruya göre borsa, TSİ bugün saat 13.00’te Innovation Zone platformunda Pendle’ı (PENDLE) listeleyecek.

Yaptığı açıklamada PENDLE yatırma işlemlerinin başladığını, PENDLE çekme işlemlerinin ise listelenme saatinden tam bir gün sonra başlayacağını söyleyen Binance, söz konusu listeleme ile birlikte yatırımcılara PENDLE/BTC, PENDLE/USDT ve PENDLE/TUSD olmak üzere 3 farklı işlem çiftiyle alım-satım imkanı sağlayacak. Binance, bir sonraki duyuruya kadar TUSD paritesinden işlem ücreti alınmayacağını bildirdi.

Öte yandan Binance tarafından yapılan açıklamaya göre PENDLE, 48 saat içerisinde yeni ödünç alınabilir varlık olarak izole marjin işlemlere eklenecek. Borsa, sunduğu yeni opsiyonlar ile söz konusu altcoin yatırımcılarına USDT paritesinde izole marjin ticareti yapma fırsatı tanıyacak.

CoinGecko verilerine göre açıklamayla birlikte birçok borsada PENDLE, 1,01 dolar seviyelerinden %70 artarak 1,74 dolar seviyelerine kadar yükseliş performansı sergiledi. PENDLE yazım esnasında 1,21 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!