Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den 7 İşlem Çiftine Marjinden Delist Geldi!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 7 altcoin’in BUSD paritesini izole marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 7 Temmuz Perşembe günü yaptığı resmi açıklamada, Automata Network (ATA), Ampleforth Governance Token (FORTH), JUST (JST), Qtum (QTUM), Sun (SUN), Horizen (ZEN) ve 0x Protocol’ün (ZRX) BUSD paritelerini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance ATA, FORTH, JST, QTUM, SUN, ZEN ve ZRX’in BUSD paritesi için izole marjin borçlanmasını 10 Temmuz tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 13 Temmuz saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve ATA/BUSD, FORTH/BUSD, JST/BUSD, QTUM/BUSD, SUN/BUSD, ZEN/BUSD ve ZRX/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak.

Söz konusu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için son güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!