Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den Solana İçin Delist: Bir İşlem Çiftini Marjinden Kaldırıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Solana’nın bir paritesini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 21 Kasım Salı günü yaptığı resmi açıklama ile Solana’nın BUSD paritesini izole ve çapraz marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance Solana’nın BUSD paritesi için izole marjin borçlanmasını 24 Kasım tarihinde askıya alacak. Ardından TSİ 30 Kasım saat 09.00’da tüm açık pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak ve kullanıcılara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek ve SOL/BUSD işlem çifti izole ve çapraz marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak kaldıracak. Söz konusu parite, marjin işlemlerden tamamen kaldırılıyor.

Binance yaptığı paylaşımda uzun zamandır üzerinde durduğu gibi kullanıcılara BUSD varlıklarını Şubat 2024’ten önce diğer kripto para birimlerine dönüştürmesini söyledi. Borsa ayrıca kullanıcıların BUSD’nin First Digital USD (FDUSD) ile 1:1 oranında komisyonsuz bir şekilde dönüştürülebileceğini söyledi.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!