Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’in Altcoin Listelemesi Bu Sefer Ters Tepti: Fiyat Sert Çakılıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurması bu sefer fiyatta ters etki yarattı.

Binance 5 Şubat tarihinde yaptığı resmi duyuruda, Ronin’i (RON) TSİ bugün saat 16:30’da “Seed Tag” etiketi ile yüksek riskli tokenlar kategorisinde listeleyeceğini duyurdu.

Binance tarafından yapılan açıklamada, RON yatırma işlemlerinin halihazırda başladığı, çekme işlemlerinin ise TSİ yarın 16.30 itibariyle başlayacağı bildirildi.

Söz konusu listeleme ile birlikte Binance tarafından yatırımcılara RON/BTC, RON/USDT, RON/FDUSD ve RON/TRY olmak üzere 4 farklı işlem çiftiyle alım-satım ve ticaret imkanı sunulacak.

Binance tarafından yapılan altcoin listelemeleri genel olarak yükseliş getirse de bu sefer tam tersi bir durum yaşandı. Listeleme duyurusu ile birlikte çakılmaya başlayan RON fiyatı, kısa süre içerisinde 3.51 dolar zirvesinden %20 gibi büyük bir düşüş görerek 2.82 dolara kadar yıkıldı.

CoinGecko verilerine göre RON, son 24 saatte %6,1 düşüş ile haberin kaleme alındığı sıralarda 2,86 dolardan kendisine alıcı buluyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!