Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’in Vadeli Listelemesi ile İki Altcoin Yüzde 30’a Varan Yükselişler Yaşıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, iki altcoin için sürekli vadeli işlemleri başlatıyor.

Binance 24 Ekim Cuma günü resmi blog sitesi üzerinden yaptığı açıklamada, Polymesh (POLYX) ve Gas (GAS) için maksimum 50x kaldıraca kadar Tether (USDT) marjlı vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu.

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre POLYXUSDT sözleşmesi TSİ 25 Ekim 05.30 ve GASUSDT sözleşmesinin TSİ 25 Ekim 05.45 işleme açılacağını bildirdi. Binance ayrıca piyasa koşullarına bağlı olarak sözleşmenin detaylarını değiştirebileceğini söyledi.

Binance, fonlama oranlarının başlangıçta maksimum -%2 ile +%2 arasında değişebileceğini ve fonlama ücretlerinin 4 saatte bir güncelleneceğini belirtti. Paylaşımda ayrıca piyasa koşullarına bağlı olarak fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limitinin zaman zaman değişebileceğinin üzerinde duruldu.

CoinGecko verilerine göre Binance duyurusu ile harekete geçen POLYX, 0,2319 dolardan %15 değer kazanarak 0,2681 dolara, GAS ise 2,57 dolar seviyelerinden %30’a yakın bir artış ile 3,31 dolara kadar ulaştı. Haberin kaleme alındığı sıralarda POLYX 0,2609 dolardan, GAS 3,08 dolardan kendine alıcı buluyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!