Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’in Yeni Büyük Duyurusu Ne?

Lider kripto para borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, 2020 yılının ilk soru cevap etkinliğini gerçekleştirdi. CZ etkinlikte oldukça önemli konulara değinmenin yanı sıra bir de müjde verdi. ,

Corona virüsü hakkında gelen bir soruya yanıt veren CZ, bunun Bitcoin’i etkilemeyeceğini düşündüğünü ancak küresel ekonomi üzerinde sert etkiler görülebileceğini vurguladı.

Buna ek olarak Binance Futures‘ın gelişimine devam edeceklerini belirten CZ, Binance Coin’in de platforma eklendiğini açıkladı. BNB, 50 kata kadar kaldıraçlı işlemle Binance Futures’a girmişti.

Binance’in Gizemli Haberi Ne?

Binance CEO‘sunun etkinlik boyunca da değindi gizemli haberin ne olduğu ise bilinmiyor. CZ sadece konu hakkında bunun anahtar kelimesinin Binance Cloud (bulut) olduğunu söyledi. Bilindiği üzere bulut tabanlı madencilik son yıllarda ciddi bir popülariteye kavuştu ve Binance’in planı bulut tabanlı madencilik olabilir.

Binance gibi dev bir borsanın bulut tabanlı Bitcoin madenciliği yapması piyasanın son günlerde ihtiyaç duyduğu ivmeyi getirebilir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment