Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bir Ayda 20 Kat Değerlenen Altcoin İçin Fırsatçılara Karşı Önlem Alındı

Bazı kullanıcılar, MOBILE fiyatındaki yükselişi fırsat bilerek Helium Mobile’ın ekonomik telefon tarifesini kötüye kullanıyor.

Helium Mobile’ın kullanım koşullarında yapılan güncellemeye göre Helium Mobile’ın yeni aboneleri, Discovery Mapping’i kullandıktan sonra ödül olarak MOBILE token almadan önce sekiz gün beklemek zorunda kalacak.

Helium Mobile’ın Discovery Mapping’ini kullananlar, güncel şartlarda günde 2.000’den fazla MOBILE token kazanabiliyor. Sadece bu, Helium Mobile’ın ayda 20 dolarlık abonelik ücretini iki gün içerisinde karşılamaya yetiyor.

CoinGecko verilerine göre MOBILE, son 30 gün içerisinde yüzde 2.000’den fazla değer kazandı. Fiyattaki bu artış sonrasında Helium Mobile binlerce yeni müşteri aldı.

Helium Geek verilerine göre bu ayın başında yaklaşık 2.500 kişiye günlük olarak ödül dağıtılırken bu sayı dün 8.000’in üstüne çıktı.

Bazı kullanıcılar, yedi gün boyunca MOBILE token toplayıp sonra telefon tarifelerini iptal ediyordu, bu sayede hem para iadesi alıp hem de yüzlerce dolar değerinde MOBILE token biriktiriyordu.

Helium Mobile’ın bağlı olduğu Nova Labs’in ürün direktörü Coco Tang, “Helium Mobile çok fazla kayıt almaya başladı ve bunların bir kısmı, diğerlerinden daha çok şüphe çekiyor.” dedi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!