Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bir Balina Bitcoin Düşüşü ile Binance ve OKX Üzerinden Bu Coin’de Dibi Satın Alıyor!

Bir balina geçtiğimiz günlerde Bitcoin (BTC) ve kripto paralarda yaşanan düşüşü fırsat bilerek Ethereum’da (ETH) dibi satın aldı.

On-chain analitik platformu Lookonchain’in 21 Ağustos tarihinde Twitter üzerinden yaptığı paylaşıma göre bir balina, geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve kripto paralarda yaşanan büyük düşüşün ardından dev kripto para borsaları Binance ve OKX ‘e 67 milyon dolar yatırdı.

“0x5bA” cüzdan adresine sahip balina, söz konusu 67 milyon dolarlık transferin 10 milyon dolarını USD Coin (USDC) ve 57 milyon dolarını Tether (USDT) olarak gerçekleştirdi.

Yaşanan çöküşü fırsat bilen balina, Binance ve OKX üzerinden yaklaşık 30 milyon dolar değerinde 17.901 Ethereum (ETH) çekim işlemi gerçekleştirdi. Cüzdan sahibi daha sonra 5.126 ETH’lik kısmı kendine ait olduğu düşünülen başka bir adrese aktardı.

CoinGecko verilerine göre yaşanan düşüş ile birlikte Ethereum, 17 Ağustos tarihinde 1.823 dolar seviyelerinden %15 ‘e yakın değer kaybı yaşayarak 1.550 dolar seviyelerine gerilemişti. Daha sonra bir miktar toplarlanma yaşayan Ethereum, yazım esnasında 1.664 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!