Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Eski Coinbase Yöneticisi: Bitcoin’in 100 Bin Dolar Olması Artık Daha Muhtemel

Coinbase’in eski CTO’su Baraji Srinivasan, Bitcoin fiyatının 100 bin dolara çıkmasının artık çok daha olası olduğunu düşünüyor.

İyimser Senaryo

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz son birkaç gün içerisinde yaşanan hareketliliklerle 10 bin doların üstüne çıktı. Bitcoin her ne kadar şu an biraz düşüş yaşamış olsa da hala 10 bin dolar seviyesinin üstünde ilerliyor.

Coinbase’in eski CTO’su Srinivasan, piyasada bunlar yaşanırken Bitcoin’in geleceğiyle ilgili bir yorum yaptı. Srinivasan’a göre Bitcoin artık 10 bin dolar barajını geçtiği için 100 bin doları da çok daha kolay bir şekilde geçebilir.

Srinivasan bu yorumu yaparken Bitcoin’in kesinlikle 100 bin dolar olacağını söylemiyor. Ortada stokastik bir süreç olduğunu vurgulayan Srinivasan yalnızca Bitcoin’in artık 100 bin doları görmesinin çok daha muhtemel olduğunu belirtiyor.

Bitcoin’in ilerleyen zamanlarda 100 bin dolar olup olmayacağı sorusuna şimdiden kesin bir yanıt vermek epey zor. Ancak yatırım dünyasının popüler isimlerinden Peter Brandt, BTC fiyatının gerçekten 100 bin dolar olabileceğini düşünüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment