Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Borsası Coinbase Yeni Bir Altcoin Listeliyor!

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platform üzerinde yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre Coinbase, TSİ 15 Şubat Perşembe günü saat 20.00 itibariyle Render’ı (RNDR) platform üzerinde listeleyecek.

Coinbase, RNDR için borsaya varlık transferlerinin Solana (SOL) ağı ile yapılabileceğini ve ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kullanıcıların dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Açıklamaya göre RNDR, ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri gerekli likidite koşullarının sağlanması halinde başlayacak ve kullanıcılar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

Coinbase, RNDR’ın hem Ethereum hem de Solana ağları için alım satımını destekleyeceğini duyurdu. Solana ağında yer alan Render, RENDER koduyla işleme alınacakken Ethereum ağındaki Render, RNDR olarak işlem görecek.

CoinGecko verilerine göre listeleme haberi RNDR fiyatına etki etmedi. RNDR, yazım esnasında 4,95 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!