Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Roger Ver: Bitcoin Cash’in Fiyatı Bin Kat Artabilir

Bitcoin.com’un eski CEO’su Roger Ver, kısa süre önce katıldığı bir programda Bitcoin Cash ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Bitcoin Cash’in gelecekte büyümeye devam edeceğini söyleyen Roger Ver, BCH fiyatının da bin kat artabileceğini düşünüyor.

Gerçek Bitcoin

Bitcoin Cash’in en sıkı destekçilerinden biri olan Roger Ver, BCH’nin gerçek Bitcoin olduğuna inanıyor.

Geçtiğimiz gün CNBC’nin programına katılan Roger Ver, bu görüşünü program sırasında da dile getirdi ve Bitcoin Cash’e verdiği desteği yineledi. Ver ayrıca Bitcoin Cash’in geleceğiyle ilgili konuştu ve BCH fiyatının önümüzdeki yıllarda ciddi bir artış gösterebileceğini söyledi.

Bitcoin Cash’in eşler arası (P2P) bir para birimi olduğunu vurgulayan Roger Ver, gelecekte milyonlarca insanın Bitcoin Cash kullanmaya başlayabileceğine inanıyor. Ver’e göre Bitcoin Cash’in fiyatı böyle bir senaryoda büyük bir sıçrama yapabilir:

Ben kripto paraların gelip geçici olmadıklarını ve kullanılmaya devam edeceklerini düşünüyorum. Kripto paralar arasında özellikle Bitcoin Cash çok ilgi çekici. Bitcoin Cash tüm dünyanın kullandığı bir para birimi olabilir ve BCH’nin değeri bin kat artabilir.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment