Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Satın Alın Diye Uyaran Ünlü Milyoner Yazar: Paraşütünüz Olacak!

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı ünlü milyoner Robert Kiyosaki, finansal sistem çökerken Bitcoin’in “paraşüt” görevi üstleneceğini belirtti.

Robert Kiyosaki 8 Şubat tarihili paylaşımında, Bitcoin’in güvenli liman özelliğine değindi. Sınırsız basılan kağıt parayı merkezine alan makroekonomik sistemin elbet bir gün yerle bir olacağını dile getiren deneyimli isim, bu yıkımdan sağ çıkmak için herkesi Bitcoin almaya davet etti.

Sahte para” dünyanın her geçen gün büyük bir çöküşün eşiğine iyice yaklaştığını vurgularken Bitcoin, altın ve gümüş yatırımı olmayanların yumuşak iniş fırsatını elde edemeyeceğini ve adeta “çakılacağını” yazdı:

Paraşütle tahliye, paraşütle tahliye! ABD Deniz Kuvvetleri Uçuş Okulu’nda öğrenci pilotlar nasıl uçacaklarını ve uçaklarını nasıl düşüreceklerini öğreniyorlar. Mali kaybedenler para kaybedecekler çünkü bankalar batarken ve dünya ekonomisi çökerken paralarıyla ne yapacaklarını bilmiyorlar. Yıllarca “Altın, Gümüş, Bitcoin Alın” diye uyardım. Yumuşak iniş yapmayacağız. Ne yazık ki sahte para dünyası çöküyor ve altın, gümüş ve Bitcoin kişisel yumuşak inişiniz için paraşüt görevi görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!