Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin Yine 10 Bin Doların Üstüne Çıktı

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz son bir saat içerisinde hızlı bir şekilde yükselmeye başladı ve yine 10 bin doları aştı.

Yeniden Çıktı

Bitcoin fiyatı geçtiğimiz hafta genelinde oldukça iyi bir performans sergiledi. Önce 9 bin 500 doların üstüne çıkan BTC, daha sonra 10 bin dolara doğru ilerlemeye başlamıştı.

Bitcoin 10 bin doların üstüne çıktıktan sonra küçük çaplı bir düzeltme yaşadı ve 9 bin 800 dolar seviyesine çekildi. Ancak Coinmarketcap verilerine göre BTC şu anda yeniden 10 bin dolar seviyesini aşmış durumda.

BTC grafiğine baktığımızda Bitcoin’in çok kısa bir süre içerisinde 150 dolar arttığını görüyoruz. Saat 18:00 sularında 9 bin 850 dolar olan Bitcoin fiyatı 18:45 sularına gelindiğinde 10 bin doları gördü.

Bitcoin’in bir sonraki durağının neresi olacağını kestirmek oldukça güç. Bazı kripto para yorumcuları Bitcoin’in şu anki destek seviyesinin 9 bin 200-9 bin 300 dolar seviyesinde olduğunu vurguluyorlar.

Crypto Michael gibi yorumcular BTC’nin 11 bin dolara doğru hareket etmeden önce 9 bin 400 dolara kadar gerileyebileceğini, burada güç toplayabileceğini düşünüyorlar. Ancak kendisi piyasanın yeterli ivmeyi yakalaması halinde BTC’nin doğrudan 11 bin dolara doğru ilerleyebileceğini de vurguluyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment