Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitcoin’de Rallinin Sonunu Pepe Coin Mi Getirecek: Bir Haftada Yüzde 120 Arttı!

Popüler meme coin Pepe’de (PEPE) yaşanan %100’lük büyük yükseliş Bitcoin (BTC) rallisinin sonunu getirebilir. 

PEPE’deki büyük yükseliş Bitcoin rallisinin sona erebileceğini akıllara getirdi. Onchain Capital kurucusu Ran Neuner Twitter’dan yaptığı bir paylaşımda, PEPE’deki yükselişin aşırı şişmiş bir kripto para piyasasının göstergesi olabileceğini söyledi.

Tarihsel olarak Bitcoin ve kripto paralarda yükselişin son aşamasında meme coinler harekete geçmektedir. PEPE, Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve FLOKI‘de son dönemlerde yaşanan yükseliş, rallinin sonuna işaret ediyor olabilir.

Neuner de bu görüşü destekler nitelikte açıklama yaparak PEPE’nin piyasanın ısındığını gösteren bir endeks olduğunu söyledi ve bu durumun kaçış için bir işaret olduğunu ifade etti.

DOGE ve SHIB de benzer bir gösterge olarak çalışırken “meme coin rallisi Bitcoin rallisini bitirir” ifadelerinin bu sefer gerçek olup olmayacağı tartışma konusu oldu.

CoinGecko verilerine göre popüler meme coin, yakım haberinin de etkisiyle yaklaşık bir haftalık periyotta 0,00000062 dolar seviyelerinden %120 yükselişle 0,00000136 dolara kadar erişmişti. PEPE, yazım esnasında 0,00000120 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!