verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bitexen Yurt Dışında Faaliyetlerine Başlıyor: Bitexen Global Açıldı

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip kripto para borsası Bitexen, global bir marka olma yolunda büyük bir adım atarak Bitexen Global’i başlattı.

Bitexen, kripto para endüstrisindeki gücünü ve hakimiyetini uluslararası mecralara taşıyor. Bitexen, Bitexen Global ile Türkiye pazarıyla birlikte yurt dışında da faaliyetlerini sürdüreceğini açıkladı.

Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle FinTech ekosistemine katkı sağlayan dijital varlık alım-satım platformu Bitexen, 29 Eylül tarihinde TLN Token’ın halka arzı ile yurt dışında faaliyetlerine başladı.

İlk etapta yurt dışında 29 Eylül tarihi itibarıyla faaliyet gösterecek olan Bitexen Global, 2022 yılının son çeyreğinde yurt dışı faaliyetlerini yaygınlaştırarak devam edecek. Bitexen Global bu gelişmeyle, Türk kripto para borsası olarak teknolojiyi ve inovasyonu uluslararası piyasalarda temsil edecek.

İlk olarak üç ülkede faaliyet gösterecek Bitexen Global’de listelenen ilk kripto para TLN Token olacak.

Bitexen’in globale açılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Bitexen olarak uzun yıllardır güvenle inşa ettiğimiz ekosistemimiz, Türkiye pazarına büyük katkılar sundu. Hem coin, hem token piyasasında teknoloji sağlayıcı ve geniş ürün yelpazemizle hizmet üreten pozisyonumuzu globale taşıyarak daha fazla ülke ve kullanıcıya ulaşmayı hedefliyoruz. Uluslararası standartlarda hazırlanan teknolojik alt yapımız hızlı, güvenilir ve kolay işlem kabiliyetine sahip. İnanıyorum ki bu durum bizi uluslararası pazarlarda güçlü ve ulaşılabilir kılacak. Hedefimizde yer alan yurt dışı operasyonlarımız, finans dünyası ve kripto para endüstrisi için oldukça kritik önem taşıyor. Amacımız, 2023 sonu itibarı ile yurt dışında birçok ülkede faaliyetlerimizi yaygınlaştırmak. Başlangıcımızı yaptığımız Bitexen Global ile Türkiye’de kurulmuş platformumuzu global pazarlarda temsil etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Bitexen Global’e buradan ulaşabilirsiniz. Hala Bitexen’e üye değilseniz bu linkten üye olarak ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!