Kripto para piyasalarının en bilinen borsalarından birisi olan Bitfinex, kullanıcıların beğenisine yeni araçlar sunulduğunu açıkladı. Kullanıcıların ellerindeki opsiyonları arttırmak ve onlara daha fazla kontrol vermek...

Bitfinex, Yeni Özellikleri Platforma Ekledi

Bitfinex Borsa

Kripto para piyasalarının en bilinen borsalarından birisi olan Bitfinex, kullanıcıların beğenisine yeni araçlar sunulduğunu açıkladı. Kullanıcıların ellerindeki opsiyonları arttırmak ve onlara daha fazla kontrol vermek amacıyla yapıldığı ifade edilen iyileştirmeler şu şekilde tanıtıldı:

”Kurumsal yatırımcılar ve profesyonel traderler bu sektöre girmeye başladıkça, Bitfinex olarak çeşitli eklemeler yapmayı ve platformu daha iyi bir şekilde nasıl kullandırabiliriz sorusunun cevabını aramaya başladık. Global kripto para kullanımı arttıkça ve kripto paralar daha bilinir oldukça, biz de platform olarak yaşanan değişimleri takip edip gerekli değişiklikleri yapmak istiyoruz. Bu sunacağımız yeni özellikler de, şirketimizin bu yönde edindiği misyonun ve vizyonun bir parçası olacak.”

Bu yeni düzenlemeler ile birlikte Bitfinex’in kullanıcılarına offline olarak aktivite takibi yaptırması bekleniyor. Hesaplarının veri toplanması ve analizi için artık Bitfine kullanıcılarının internet bağlantısına gerek duymayacağı belirtilirken, site üzerindeki ara yüzde ve uygulamada da çeşitli değişiklikler yapılacağı ifade edildi.

Bitfinex’in yaptığı bu hamleler ile birlikte, kripto para piyasalarında borsaların kendini yenileme çalışmaları da yeni bir boyut kazanmış oldu. Tether ile bağlantısı sebebiyle sıkça sorgulanan borsanın bu son hamlesi, otoritelerce de oldukça başarılı bulundu. Talep arttıkça, borsaların da bu talebi karşılama durumunda olduğunu ifade eden yetkililer, gereken tedbirleri alacaklarını da hemen her fırsatta dile getiriyor. Bitfinex’in bu son hamlesi de, bu doğrultuda atılmış bir adım olarak görülebilir.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.