Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BNB Chain Etkinliğini Kazanan Projeler Açıklandı

Yüzlerce projenin başvurduğu BNB Chain hackathon’unun kazanan isimleri açıklandı.

BNBChain tarafından yapılan açıklamaya göre Hackvolution hackathon’unun kazanan isimleri Codex Field, Op-Intents, RIDO Protocol, StoryChain ve GreenGate oldu. Altyapı ve AI alanında çalışmalar yapan bu projelerin her birine binlerce dolar ödül verildi.

Etkinlik sırasında BNB Chain’in kod depolama, veriyi finansallaştırma, AI temelli hikaye anlatımı gibi farklı alanlarda nasıl kullanılabileceği gösterildi.

Gaming ve DeFi kategorilerinde ödül kazanan bir proje olmasa da bazı projelerin gelecek vadettiği düşünülüyor. Bunların BNS6551, Datumendo, Greenfield Mobile, Metagent, Munhna, opSyndicate, School for AI, Smart Agree, Spacetar, TripleC ve Xcrypt olduğu açıkladı.

Projeler, geliştirdikleri teknik yeniliklere, iş modellerine ve takımların uzmanlık seviyesine göre ödül kazandı. Etkinliğe katkı sağlayan isimler arasında COMBO, Ultiverse, CyberConnect, Hooked Protocol, Alibaba Cloud, Google Cloud ve Amazon Web Services yer aldı.

Etkinlik sırasında veri yönetimi, Layer 2 ölçeklenebilirliği, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve yapay zeka ile Web3 teknolojilerinin birleşimi gibi konular hakkında atölyeler düzenlendi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!