Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

BtcTurk’ten Bitcoin Boğasına Özel Koşu Etkinliği: 2,1 BTC Dağıtılacak!

Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından BtcTurk, Bitcoin ödül yarılanması (halving) döneminde İstanbul’da yarı maraton düzenliyor.

Finansal teknoloji şirketi BtcTurk, 21 Nisan’da İstanbul Üsküdar sahilinde Bitcoin ödüllü BtcTurk Boğa Koşusu düzenleyecek. Bitcoin’de halving’ine atıfta bulunularak 21 Nisan’da düzenlenecek boğa kostümlü koşu, 10 kilometrelik halk koşusu ve profesyonellerin yarışacağı 21 kilometrelik yarı maraton olarak gerçekleştirilecek. Koşu kapsamında toplamda 2,1 Bitcoin değerinde ödül dağıtılacak.

İlk kez düzenlenecek BtcTurk Boğa Koşusu’nda profesyoneller ve halk İstanbul’da Üsküdar sahilini boydan boya koşarak geçecek.

BtcTurk ev sahipliğinde düzenlenecek koşu üç farklı etaptan oluşacak. Etkinlikte 21 kilometrelik yarı maraton, 10 kilometrelik halk koşusu ve renkli görüntülere sahne olacak olan boğa kostümlü özel koşu gerçekleştirilecek. Bu üç koşuya da BtcTurk üyeliği bulunan herkes ücretsiz kayıt oluşturup katılabilecek. Koşuya katılmak isteyenler buraya tıklayarak kolayca kayıt işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

2,1 Bitcoin değerinde ödül dağıtılacak

Bitcoin’in 21 milyonluk arzına ithafen ve Bitcoin halving’i döneminde olunması sebebiyle düzenlenecek BtcTurk Boğa Koşusu’nda dereceye girenlere 2,1 Bitcoin (yaklaşık 4,7 milyon TL) ödül dağıtılacak.

Yarış sonunda farklı kategorilerde özel ödüller de sahiplerini bulacak. Yarışı El Ele Bitirme – HODL ödülünün yanı sıra 21’inci bitiren katılımcıya Bitcoin Özel Ödülü, 210’uncu sırada bitiren katılımcıya Satoshi Özel Ödülü, 2100’üncü bitiren katılımcıya Hal Finney Özel Ödülü verilecek.

Koşuya katılan en yaşlı katılımcıya ATH Özel Ödülü, en genç katılımcıya ise Genesis Blok Ödülü verilecek. Keyifli anlara sahne olacak 100 metrelik boğa kostümü yarışında kadın ve erkeklerde Boğa Kostümlü Özel Koşu Ödülü ve En İyi Kostüm Ödülü takdim edilecek.

Toplamda 238 adet ödül dağıtılmış olacak. Ayrıca dünyada Bitcoin odaklı çalışmalar yürüten markaların stantları ve ikramlar da yine Üsküdar sahilde düzenlenecek panayır alanında yer alacak.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!